• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Ekim 2019
  • 03:01
 
Yenibeygücü telafi peşinde Süper Amatöre renk veren bir çok futbolcusunu dışarlara veren altyapısı ile Adana Amatör Futbolun önemli figürü olan Yenibeygücü'nde şok mağlubiyet ile Hadırlı maçında telafi etmek istiyor. Antrenör Cumali Aslan "Yenildik üzgünüz çok önemli 3 puanı Akkapı'da bırakarak işimizi riske soktuk. Hadırlı maçında hata yapmak istemiyoruz. Galip gelmek zorundayız, Yenibeygücü hedefine ulaşacaktır" dedi.

Süper Amatöre renk veren bir çok futbolcusunu dışarlara veren altyapısı ile Adana Amatör Futbolun önemli figürü olan Yenibeygücü'nde şok mağlubiyet ile Hadırlı maçında telafi etmek istiyor. Antrenör Cumali Aslan "Yenildik üzgünüz çok önemli 3 puanı Akkapı'da bırakarak işimizi riske soktuk. Hadırlı maçında hata yapmak istemiyoruz. Galip gelmek zorundayız, Yenibeygücü hedefine ulaşacaktır" dedi.

Yenibeygücü Onursal Başkan'ı Turgut Aksoy "Zor maçlar oynanıyor her maç zorlu 180 dakikamız var bu 180 dakika ile kimse ölmez ligde kalacagız. Sonuna kadar savaşacağız. Geçen hafta takıma moral yemeği verdik, tatlı ikramlarında bulunduk, bu haftada yemek vereceğiz. Yenibey'de herkese futbolu sevdirdik diyen spor aşığı işadamı Turgut Aksoy maddi manevi sonuna kadar Yenibeygücü'nün yanındayım" dedi.


Yorumlar (1)
    Google