• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 04 Nisan 2020
  • 15:44
 
STK BAŞKANLARI BAŞKAN AYDAR İÇİN BİR ARAYA GELDİ Ceyhan’ın sivil toplum kuruluşları Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’a destek vermek için bir araya gelip basın açıklaması yaptı.

Ceyhan Ticaret Borsası’nda gerçekleşen basın toplantısında; Esnaf Kefalet Kooperatifi, Kent Konseyi, Berberler ve Kuaförler Odası, Elektrik ve Teknisyenler Odası, Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası, Ağaç ve Hırdavat Esnaf Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Kamyoncular Kooperatifi, Kebapçılar ve Lokantacılar Odası, Kasaplar Odası, Bakkallar ve Bayiler Odası, Manifaturacılar ve Butik Odalar, Ceyhan Ticaret Borsası, Ceyhanspor Yönetimi, Ceyhan Ticaret Odası adına; Ceyhan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı  basın açıklaması yaptı.

Sivil Toplum Kuruluşları: “Hak, Hukuk, Adalet”

 Ali Cem Sandıkçı açıklamasında; Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar; her kesimden aldığı oyla seçildikten sonra 11 aylık süreçte şehrimize kazandırdığı hizmet ve projeleri, tüm Ceyhan halkı tarafından takdir ve memnuniyetle karşılanmıştır. Ceyhan’da bulunan tüm Sivil Toplum Kuruluşları olarak hak, hukuk ve adalet çerçevesinde Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın görevine devamını istiyoruz” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (1)
    Google