• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 09 Aralık 2019
  • 18:54
 
Seyhan’ı ‘YENİ’leyeceğiz Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi adayı Ali Arslan, seçimden zaferle çıkacaklarını söyledi

31 Mart yerel seçimlerinde Seyhan’ı tekrar Ak Parti belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını belirten Ak Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi mali müşavir Ali Arslan, Ak Parti olarak seçimlerden zaferle çıkacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakının adayı olarak Seyhan Belediye Başkan adayı olan Fikret Yeni’nin Seyhan için büyük projeleri olduğunu ve Seyhanlılar’ın da teveccühüyle bu seçimlerden zaferle çıkacağının altını çizdi.

 “Fikret Başkanın 1 Nisan itibarıyla Seyhan Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmasından sonra Seyhan ve Seyhanlılar görmedikleri kadar hizmeti almaya başlayacaklar. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diyen Ak Parti Seyhan Belediyesi meclis üyesi adayı Arslan, “Bizler Adanalılar ve Seyhanlılar’ın Fikret Başkanımızı ne kadar sevdiğini ve ona ne kadar teveccüh göstereceğini biliyoruz. Bu nedenle de 31 mart yerel seçimlerinde rakipsiz olarak kazanacağını biliyoruz. Tüm belediye meclis üyeleri ile birlikte Başkanımız Yeni’nin yanında yer alıyoruz. Bu güç ve destekle seçimlerden yüzümüzün akıyla çikacağımızdan hiçbir endişemiz yok. Seçimlerden sonra Fikret başkanımızla birlikte Allahın izniyle Seyhan’a görmediği kadar hizmet etmeyi boynumuzun borcu olarak görmekteyiz” şeklinde konuştu.

1 Nisan’da Seyhanlılar gözlerin Ak Partili bir belediye ile açacaklarını da ifade eden Arslan, “Cumhur İttifakının görüşleri doğrultusunda Seyhan’a Fikret Başkanıma ve Büyükşehir Belediyesi’nde ise Hüseyin Başkanımıza tüm gücümüzle destek vereceğiz. Bizlerin bu desteği ile de Cumhur İttifakı Adana’da tarih yazacaktır. Bundan hiç kuşkum yok. Adana’da Cumhur İttifakının bayrağını tüm belediyelere dikeceğiz” dedi.


Yorumlar (1)
    Google