• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 09 Aralık 2019
  • 18:57
 
Sarıeroğlu’ndan Ceyhan’a yatırım müjdesi KENT- Ceyhan’ın Cumhuriyet Mahallesi’nde Cumhur İttifakı’nın seçim irtibat bürosu coşkulu bir kalabalıkla açıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcı Jülide Sarıeroğlu, Cumhur İttifakı’nın Cumhuriyet Mahallesindeki seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada, 31 Mart seçimleri sonrasında Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesi’nde yatırımların başlayacağının müjdesini verdi.

KENT- Ceyhan’ın Cumhuriyet Mahallesi’nde Cumhur İttifakı’nın seçim irtibat bürosu coşkulu bir kalabalıkla açıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcı Jülide Sarıeroğlu, Cumhur İttifakı’nın Cumhuriyet Mahallesindeki seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada, 31 Mart seçimleri sonrasında Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesi’nde yatırımların başlayacağının müjdesini verdi.

 

Cumhuriyet Mahallesi'nde Cumhur İttifakı’nın seçim ofisi açılışına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, MHP İlçe Başkanı Erdoğan Ekli, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

 

SARIEROĞLU: ZİLLET İTTİFAKI’NA EN İYİ CEVABI MİLLETİMİZ VERECEK

 

Ceyhan’da esnafları ve çiftçileri ziyaret ederek muhteşem bir gün geçirdiğini dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcı Jülide Sarıeroğlu, ‘‘ Önemli bir dönemden geçiyoruz. Sayılı günümüz kaldı. Adana'nın her köşesini Cumhur İttifakı adaylarımızla, meclis üyesi adaylarımızla, gönüldaşlarımızla karış karış geziyoruz. Adana’nın dört bir yanında Cumhur İttifakı'nın inanmışlığını görüyoruz. Ben inanıyorum ki Adana’da Cumhur İttifakı adaylarımız 15 ilçesinde ve büyükşehir belediyesinde 16-0 yaparak zafere ulaşacaktır. Zillet İttifakı’nı, şer ittifakını Adanalı hemşehrilerimize havale ediyorum. 31 Mart seçimlerinde en iyi cevabı onlara milletimiz verecektir’’

 

SARIEROĞLU: GÖRÜYORUM Kİ CEYHAN TAMAM    

   

Ceyhan’ın, Adana’nın geleceği için 31 Mart seçimlerinin çok önemli bir eşik olduğunu dile getiren Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu, ‘‘Biz Adana’ya sevdalıyız, hemşehrilerimize sevdalıyız. Tek derdimiz hizmet etmek. Adana’mızın ihtiyaçlarını, taleplerini ve beklentilerini yerine getirmek. Bizim İşimiz millet gücümüz millet. Başkalarının ne yaptığı ile ilgilenmiyoruz. Onlara en iyi cevabı siz vereceksiniz. Bugün, gün boyu Ceyhan Belediye Başkanımız Ali Alper Boydak ile hep birlikte gezdik ve Ceyhan’ın tamam olduğunu gördüm. Cumhur İttifakı adaylarımız Ceyhan’da Ali Alper Boydak, Adana Büyükşehir’de Hüseyin Sözlü Başkanlarımıza 31 Mart'ta Allah’ın izniyle seçim zaferi yaşatacağız. Bakın sevgili hemşehrilerim bizden başka kimse projelerinden bahsetmiyor. Gece gündüz Ali Alper Boydak ve Hüseyin Sözlü başkanlarımızla projeler hakkında görüşüyoruz. Size buradan Adana’yı, Ceyhan’ı marka şehir haline getireceğimizin sözünü veriyorum’’ dedi. 

 

10 BİN CEYHAN’LIYA İSTİHDAM KAPISI AÇILIYOR

 

Enerji İhtisas Bölgesinin başlaması sırasında 10 bin kişiye iş istihdamı sağlayacağını söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu, ‘‘ Sanayi ve Teknoloji Bakanımızla Adana’da, Ceyhan için önemli ancak, Türkiye için stratejik öneme sahip olan Ceyhan Enerji Endüstri Bölgesi'nin başlamasıyla ilgili saatler süren görüşmeler sağladık.  Buraya gelecek yatırımların başlaması sırasında 10 bin kişiye istihdam sağlayacak. Burada bizim çocuklarımıza iş imkanı sunmak için İŞKUR Genel Müdürü ile görüşmeler yapıyoruz. Bölgenin istihdam ihtiyacına göre kurslarla Adana’lı, Ceyhan’lı gençlerimize enerji ihtisas bölgesinde istihdam sağlayacağız’’ dedi.

 

BAŞKAN BOYDAK: ZİLLET İTTİFAKI TÜRKİYE’Yİ BATAKLIĞA GÖTÜRÜR

Kısa bir konuşma yapan Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak ise CHP, HDP, İP’den oluşan zillet ittifakını vatandaşlara bir Karadeniz fıkrası ile anlattı. Başkan Boydak, ‘‘dünya görüşleri farklı üç partinin Türkiye’yi bataklığa götürmek için bir araya geldi. Bunların üçü de bir birine güvenmiyor. Cumhur İttifakı'nın ise "birlik ve dayanışma ruhu" ile ülkenin bekası için 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında temelleri atıldı. MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi Cumhur İttifakı, mezara kadar sürecektir’’ dedi.

 

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Cumhur İttifakı'nın "birlik ve dayanışma ruhu" olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından dua edilerek, seçim irtibat bürosunun açılışı yapıldı.

 


Yorumlar (1)
    Google