• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Ekim 2019
  • 17:59
 
Okul değil inşaat! Adana’nın Seyhan İlçesi’nde bulunan Hürriyet İlkokulu’nda sınıflar kullanılmaz halde. Öğrencilerin sınıfta başlarına kaza gelmesi ise an meselesi… Okulun yapımı konumuyla Adana’nın eski okullarından biri olan Hürriyet İlkokulunda bakım yapılmazsa öğrencilerin neredeyse hayatı tehlike altında. Yıkılan ve çatlayan duvarlar, sıyrılan tavan ders yaparken aniden bir kazaya sonuç verebilir.

Okul değil inşaat!

 

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde bulunan Hürriyet İlkokulu’nda sınıflar kullanılmaz halde. Öğrencilerin sınıfta başlarına kaza gelmesi ise an meselesi… Okulun yapımı konumuyla Adana’nın eski okullarından biri olan Hürriyet İlkokulunda bakım yapılmazsa öğrencilerin neredeyse hayatı tehlike altında. Yıkılan ve çatlayan duvarlar, sıyrılan tavan ders yaparken aniden bir kazaya sonuç verebilir.

YETKİLELERİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ

Sınıfın duvarında bulunan panoların düşmesi, sıralarda oturan öğrencilere tehlikeli anlar yaşatıyor. Öyle ki sınıf tahtasının bile kırık olması gözlerden kaçmıyor. Buradan yetkilileri göreve davet ediyoruz, Hürriyet İlkokulunda ki öğrencilerimizin sağlıklı bir ortam da okuyabilmeleri için lütfen harekete geçsinler ve okula bir an önce bakım yapılsın.


Yorumlar (1)
    Google