• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 09 Nisan 2020
  • 00:42
 
Muhteşem Mekan açıldı Adana’nın Saygın ve sevilen Aileleri’nden Aksoy Ailesi’nin sahibi olduğu Tahtalı Köy Garden geçtiğimiz günlerde yapılan açılış ile Adanalılar’ın hizmetine girdi. Açılış töreni çok sayıda seçkin davetli’nin katılması nedeniyle izdihama dönüştü.

Muhteşem Mekan açıldı

Açılış kurdelası’nı
Başkan Sözlü kesti

Yüreğir’de Regülatör Köprü Yanı Mezbahane yolu üzeri’nde hizmete giren Tahtalı Köy Garden’ın açılış kurdelasını Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü kesti.  Sözlü, “Böyle güzel bir mekanı Adanamıza kazandıran Aksoy Ailesi’ne teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Gerçektende çok güzel bir mekan. Bol kazançlar diliyorum” dedi.

Açılışa Kimler Katıldı ?

Tahtalı Köy Garden’ın açılışı’na, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sağlık Sektörü’nün önemli kuruluşları’ndan Özel Adana Hastaneleri’nin Sahibi sevilen İşadamı Bülent Özülkü, Basın Camiası’nın önemli ismi Erden Arat, MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mahmut Doğru,Türk-İş 4.Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, Adana Demirspor Kulüp eski Başkanları’ndan Mustafa Tuncel, Bir önceki denim MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, ASKF Başkanvekili Tufan Boydağ başta olmak üzere, iş,siyaset ve spor dünyası’ndan çok sayıda isim katıldı.

 

Müşteri memnuniyeti
Bizim için çok önemli

 

Tahtalı Köy Garden’ı Adana’ya kazandıran Aksoy Ailesi’nin fertleri ise “Açılışımızda bizlerle birlikte olan herkese ailemiz adına teşekkür ediyorum. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Hemşehrilerimizin en güzel bir şekilde gelip ailesiyle gönlünce dinlenebileceği ve hoşca vakit geçirmesi anlamı’nda mekanımızda hiçbir fedekarlıktan kaçınmadık. Restaurant, Şarküteri bölümümüzde mevcut.  Tahtalı Köy Garden’e ilk kez gelen devamlı gelip kendisine alışkanlık hale getirecektir” diye konuştu.

 

ÖZEL HABER

AHMET KIRMIZIDAL

 


Yorumlar (1)
    Google