• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 04 Nisan 2020
  • 14:28
 
M1 ADANA’da SANAT ve EĞLENCE ŞİMDİ ÇOK DAHA BAŞKA!.. ​ “Can Feda” filminin 8 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek özel gösteriminde Burak Özçivit ve Kerem Bürsin M1 Adana’da hayranları ile buluşuyor.

  M1 Adana Alışveriş Merkezi tüm ışıltısıyla şehri aydınlatmaya, sanata verdiği önem ve tüm eğlenceli aktiviteleri  ile Adanalıları  sanat dünyasının yıldızları ile buluşturmaya ,mutlu etmeye devam ediyor.

Yönetmenliğini Çağatay Tosun’un  yaptığı  ve başrollerini Kerem Bürsin ve Burak Özçivit paylaştığı  “Can Feda” filmi 6 Nisan’da Tüm Türkiye’de vizyona girecek.  Filmin Yönetmeni ve oyuncuları 8 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek özel gösterim öncesi  izleyicileri ve hayranları  ile M1 Adana’da buluşuyor. M1 Adana AVM Cinemaximum sinemaları fuaye alanındaki buluşma saat 16:30’ da gerçekleşecek. Sanatçıların izleyiciler ile buluşmasının sonrasında film gösterimi 3 salonda birden gerçekleşecek.

     Büyük gişe beklentisi olan ve sanatseverler ile  sinema eleştirmenlerinin beğenisini kazanan; “Can Feda ”  filminin konusu kısaca şöyle : Dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde 7 yıldır iç savaş hüküm sürmektedir. Türk ordusu yanında hiçbir müttefik devlet olmadan bölgeye giriş yapar. Bölgede görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan'ın komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de vardır. Tim, aralarına katılan Yüzbaşı Pilot Onur ile birlikte Türk ordusuna karşı kurulan büyük bir tuzağı ortaya çıkarır. Tuzağı bozmak için zorlu şartlarda vatan millet adına teröristlere karşı yaşam savaşı veren tim için asıl sınav, vicdanını kaybetmeyip insan kalmayı başarabilmektir.

 

 

 

 

M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA

2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM,, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza , 90.000 m2  kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 17 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, Boyner, YKM, Zara, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark, Kitapsan ve Paşabahçe gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2'lik sinema alanı, 1.600 m2'lik yiyecek - içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor.  Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.

 

 


Yorumlar (1)
    Google