• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Ekim 2019
  • 10:27
 
Keyhıdır: Saadet Partisi’nin oylarında büyük patlama olacak KENT- Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammet Çalebi Keyhıdır, bu seçimde Saadet Partisi’nin oylarında büyük patlama olacağını dile getirerek, bugüne kadar ülkeyi ve belediyeyi yönetenler sorunlara köklü çözüm üretemediler. Buradan soruyorum; Geçen 5 yıl kim yönetti? Neden Adana şaha kalkmadı? Adana’yı başka bir parti mi yönetti?

KENT- Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammet Çalebi Keyhıdır, bu seçimde Saadet Partisi’nin oylarında büyük patlama olacağını dile getirerek, bugüne kadar ülkeyi ve belediyeyi yönetenler sorunlara köklü çözüm üretemediler. Buradan soruyorum; Geçen 5 yıl kim yönetti? Neden Adana şaha kalkmadı? Adana’yı başka bir parti mi yönetti?

Bu sebeple Saadet Partisi dışında sorunları çözecek parti yok, ekonomide, sanayide, teknolojide, üretimde kendimize yeterli hale geleceğiz. Şuan her şey ithal ediliyor ve dışa bağımlı durumdayız. Başta sanayi esnafı olmak üzere tüm esnafımızın, çiftçimizin sorunlarıyla yakından ilgileneceğiz. Geçmişte Erbakan hocamız zamanında ağır sanayi hamleleri başlatan, fabrikalar kuran bir tecrübeye sahip olarak ülkemizi yeniden fabrikalarla donatacağız” dedi.

 


Yorumlar (1)
    Google