• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Ekim 2019
  • 10:23
 
İlknur Kara Okulları fark yaratıyor İlknur Kara Okulları adından sözettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay içerisi’nde Pırıl Bilici ile kurabiye atölyesi etkinliğine katılan Anaokul Bölümü 2-3 Mart tarihleri arası’nda Büyükşehir Belediyesi tarafı’ndan 75.Yıl Sanat Galerisi’nde gerçekleşen Aile Şenliği,Her şey çocuklarla güzel,Sağlıklı,Yaşam,Sağlıklı Nesiller adı altındaki etkinlikte stand açtı. Büyük bir ilgi gören her iki etkinlikte anaokul öğrencileri’nin uğraşları gerçekten de görülmeye değer bir tabloydu.

İlknur Kara Okulları fark yaratıyor

İlknur Kara Okulları adından sözettirmeye devam ediyor.  Geçtiğimiz ay içerisi’nde  Pırıl Bilici ile kurabiye atölyesi etkinliğine katılan Anaokul Bölümü 2-3  Mart tarihleri arası’nda Büyükşehir Belediyesi tarafı’ndan 75.Yıl Sanat Galerisi’nde gerçekleşen  Aile Şenliği,Her şey çocuklarla güzel,Sağlıklı,Yaşam,Sağlıklı  Nesiller adı altındaki etkinlikte stand açtı. Büyük bir ilgi gören her iki etkinlikte anaokul öğrencileri’nin uğraşları gerçekten de görülmeye değer bir tabloydu. 

 

Öğretmen Muazzez Yaman, “ Pırıl Bilici ile Kurabiye Atölyesi Etkinliği’nin ardından Aile Şenliği etkinliklerine katılarak öğrencilerimiz ile çok güzel vakit geçirdik. Öğrencilerimizin ortaya koymuş olduğu uğraş bizleri gelecek adına mutlu etti. Öğrenci velilerimizden aldığımız olumlu tepkiler de bizleri ayrıca sevindirdi. Bu tip etkinliklerimiz belirli aralıklar ile devam edecek. Bu anlamda bizlerden desteğini esirgemeyen Okul idaremize teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Yorumlar (1)
    Google