• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 04 Nisan 2020
  • 14:33
 
Haluk Levent İstedi, Orhan Avcı İş Verdi Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Murat Avcı, sanatçı Haluk Levent’in twitter hesabından yaptığı bir çağrıya dakikalar içinde yanıt vererek, otizmli bir evlat sahibi olan ve asgari ücretle iş arayan bir babanın yüzünü güldürdü.

Türkiye'de en fazla konser veren sanatçıların başında gelen ve yaptığı iyilik hareketleriyle her kesimden büyük takdir gören Adanalı ünlü sanatçı Haluk Levent, twitter hesabından, hemşerilerine “Amman Adanalıııı canım Adanalııı” diye seslenerek, “Kerem.Otizim’li. El kasları da zayıf. Makas dahi tutamıyor. Babası S. nin asgari ücretli işe ihtiyacı var. Şoförlüğü var. Bir yıldır elimizden geleni yapıyoruz. Adana’da yaşıyor.Bu arkadaşımıza kefilim. Ona kim iş verirse Adana’ya geldiğimde sülalesine konser vereceğim!” mesajı yayınladı.

AVCI, DAKİKALAR İÇİNDE YANIT VERDİ

Bu mesaja dakikalar içinde yanıt veren Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, “Haluk Abi merhaba, Sen kefilsen yeter bize, Adana’daki Dreamwork Offices’te işe alabiliriz ama konseri sülaleye değil, mümkünse Dreamwork Offices’te  isteriz” mesajını gönderdi. 

DREAMWORK OFFİCES’TE KONSER VERECEK

Orhan Avcı’nın duyarlılığına teşekkür eden Haluk Levent, sözünü en kısa sürede yerine getirerek, Adana'da cowork (paylaşımlı) ofis konseptiyle, girişimciler, yatırımcılar, şirketler ve freelance çalışanlar için kiralık hazır ofisler, ortak çalışma alanları ve sanal ofis hizmeti sunan Dreamwork Offices’te konser vereceğini bildirdi


Yorumlar (1)
    Google