• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 08 Nisan 2020
  • 23:56
 
Esnaf dayanışmasında Sözütek coşkusu Adana ESOB'a bağlı Merkez ile Kozan'da hizmet veren esnaf odası başkanları, Birlik Başkanı Nihat Sözütek'in tarihi ilçede verdiği birlik ve dayanışma yemeğinde buluşarak örnek bir birliktelik tablosu oluşturdular.

 Kozan Coşkun Cafe - Restaurant'ta dostluk ve kardeşlik ortamında gerçekleşen  "Birlik, Beraberlik ve Dayanışma" yemeğinde, Birlik Başkanı Nihat Sözütek ile Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda Başkanları ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri sıcak ve samimi bir ortamda sohbette bulunup, kucaklaşarak ayrılırken, Sözütek'e de "Sonuna kadar yanındayız" sözü verip, alkışlayarak uğurladılar.

 Kozan Kuaförler ve Berberler Esnaf Odası Başkanı Zahide Azgın, gecede yaptığı konuşmada, Birlik Başkanı Sözütek tarafından, dayanışma amacıyla başta Adana ESOB Yönetim Kurulu, Esnaf Odası Başkanları ve Kozan Esnaf Odaları olarak üst düzeyde ve yoğun bir katılımla bir etkinlik yapılarak bir araya gelinmesinden büyük mutluluk ve onur duyduğunu belirterek, katkıda bulunan herkese teşekkür etti. Başkan Azgın, "Sonuna kadar Başkanımız Nihat Sözütek'in yanında ve destekçisiyiz" diyerek büyük alkış aldı.

 Birlik Başkanı Sözütek de, bu özel ve anlamlı geceye yağışlı havaya rağmen katılarak kendilerine onurlandıran başta Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir olmak üzere Başkan Vekilleri Mustafa Göktaş ve Kenan Yılmaz ile  tüm yönetim kurulu üyeleri, esnaf odası başkanları ve oda yönetim kurulu üyelerine "Biz büyük bir aileyiz, sizlerle güzeliz, sizlerle güçlüyüz" diyerek katkı ve  desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.

Kozan Ticaret Odası Başkanı Kandemir de, ilçeye gelerek, davette bulunarak, övgü dolu sözleriyle kendisini de mutlu eden başta Birlik Başkanı Sözütek olmak üzere salonda bulunan tüm Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Esnaf Odası Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederken, göreve yeniden seçilmelerinden dolayı da kutlayarak, seçim sürecinde başarılar diledi.

 Kozan'ın esnaf  ve sanatkar odalarının başkan ve  yönetim kurulu üyeleri de, gecenin sonunda Başkan Sözütek'e Birlik Seçimi'nde "tam destek" sözü vererek sahip çıkacaklarını söylerken, kucaklaşarak ayrıldılar, Sözütek'i de "En büyük başkan,bizim başkan"sloganıyla alkışlayarak uğurladılar.

 


Yorumlar (1)
    Google