• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 09 Nisan 2020
  • 01:12
 
Çulhaoğlu: Tüm Türkiye'yi kucaklamaya talibiz İYİ Parti Adana İl Başkanı Metanet Çulhaoğlu beraberinde Seyhan İlçe Teşkilat Başkanı Güngör Köse ve Yönetim Yurulu Üyeleri ile birlikte Adana Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Ata Ürün'ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Yeşiloba Mahalle Muhtarı Ata Ürün'ün yanı sıra Seyhan İlçesinde bulunan Gölbaşı Mah. Muhtarı Mehmet Oktamış, Karakuyu mah. Muhtarı Şadi Koca, Büyükdikili Mah. Muhtarı Yusuf Ekici ve Sakarya Mah. Muhtarı Haşim Kara da hazır bulundu. Muhtarlar ile ülkenin sıcak gündemi ile ilgili bir süre sohbet eden İYİ Parti Adana İl Başkanı Çulhaoğlu ve beraberindeki hayat daha sonra kalabalık bir topluluk ile birlikte Yeşiloba 1 nolu park içerisinde vatandaşların sorularını cevapladı.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Metanet Çulhaoğlu, ''Biz tüm Türkiye'yi koşulsuz, şartsız ötekileştirmeden kucaklamak ve bu tek adam zihniyetinden kurtarmak için buradayız'. Biz İYİ Parti olarak kimsenin dini, dili, mezhebi, kökeni ile işimiz yok. Biz derdi vatan ve bayrak olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile kol kola Cumhuriyetin kazanımları için çalışıyoruz dedi.

Adanalı vatandaşları dertleşmeye davet eden İYİ Parti Adana İl Başkanı Metanet Çulhaoğlu 17 Yıldan bu yana Türkiye Cumhuriyeti'nin ayarları ile oynayanlara dur diyeceğiz. Biz bu ülkeyi fabrika ayarlarına döndernek için buradayız şeklinde konuştu.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Çulhaoğlu konuşmasında herkesin üzerinde siyasi bir gömleği bulunduğunu ve İYİ Parti olarak kimsenin gömleğine bahane bulmadan herkesin gömleği kendisinde kalması gerektiğinin altını çizerek biz gömleklerinizi çıkarın demiyoruz, biz eğer derdimiz vatan diyenlere bu kritik süeçte o gömleklerinizin üzerine birer çeket giyelim diyoruz dedi.

Türkiye'de vatandaşın artık kan ağladığını gerçekleri ve daha fazlasını engellemelere rağmen, partimize uygulanan mobinglere ragmen vatandaşlarımıza anlatmaktan asla vazgeçmeyeceğiz diyen İYİ Parti Adana İl Başkanı Metanet Çulhaoğlu, vatandaşlarımızı 21-22 Nisan tarihleri arasında Adana’de Real Alışveriş merkezi önünde yapılac toplantıya Genel Merkez Yöneticilerinin de içerisinde bulunduğu ''Anlat Hemşerim, Dertleşelim'' Otobüsüne davet etti.

Başkan Çulhaoğlu; Anlat Hemşerim, Dertleşelim Otobüsünde Adanalı derdini Genel Merkez Yöneicilerine anlatacak. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dertlere derman olacak projeler ile seçimlere hazırlanacak dedi.

Yeşiloba Mahallesine gerçekleştirilen ziyarette vatandaşların yogun ilgisini ile ağırlanan yöneticiler tarafından partiye üye kayıtları yapıldı.


Yorumlar (1)
    Google