• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Ocak 2020
  • 23:10
 
Cızır Cızır Et Sucukları Büyümeye devam ediyor Cızır Cızır Et Sucukları Helal kesim ve kaliteli elamanları ile Adana halkına temiz ve el değmeden yapılan sucukları müşterileri severek, taze ve temiz oldukları için Cızır Cızır Et Sucaklarını tercih ediyorlar.

Cızır Cızır Et Sucuklarının sahibi işadamı Yusuf Ayaz "Bizim önceliğimizi halkımızın el değmeden makine ortamında etlerinin sinirden ayrılarak taze ve kaliteli sucukları halkımıza güven içinde üretiyoruz. Bir elin verdiğini diğer elin gördemidiği mantık içerisinde ihtiyaç sahiplerinin mutfak ihtiyaçlarını dağıtmaya devam edeceğiz" dedi.

 

YUSUF AYAZ "YAKINDA 

YENİ ŞUBEMİZ HİZMETİNİZDE"

Cızır Cızır Et Sucuklarının sahibi işadamı Yusuf Ayaz "Yakında Dört Yol Ağzında İnönü Parkının yanında yeni şubemiz ile Adana halkına daha çok taze sucuk üretmek için hizmet vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

 

"ALLAH RAZI OLSUN 

DESİNLER YETERLİDİR"

Sporcularıda unutmayan Ayaz "İhtiyacı olan futbolcuları elimizden geldiğince yardım etmeye devam edeceğiz. Bizlere duat etmeleri yeterli olacaktır.  Allah için elimizden gelen yardımı yapıyoruz" şeklinde konuştu

Ayrıca Reis Ocakları Başkan Yardımcısı'da olan Yusuf Ayaz "Siyasettede aktif rol oynuyor. Türkiye'nin bekası için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" dedi.


Yorumlar (1)
    Google