• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 09 Aralık 2019
  • 19:31
 
CHP adayları çiftçilerle buluştu CHP Milletvekilleri Burhanettin Bulut ve Orhan Sümer ile Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Akay, Adana Çiftçiler Birliği’nde, çiftçilerle bir araya gelerek, tarımın önemine dikkati çektiler.

KENT- CHP Adana  Milletvekilleri Burhanettin Bulut, Orhan Sümer, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar ile Seyhan İlçe Belediye Başkan adayı Akif Akay, Adana Çiftçiler Birliği’nde, çiftçilerle bir araya gelip, tarımı konuştular.

 

Adana Çİftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru ile bölgenin önde gelen çiftçilerinin katıldığı buluşmada, konuk CHP’liler, Türkiye tarımının en önemli merkezlerinden birisi olan Adana’da tarım için yapılması gerekenlerden söz ettiler. 

 

Adana ekonomisinde çiftçilerin önemli bir yapı taşı olduğunun altını çizen Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar, çiftçinin daha iyi şartlar altında olması gerektiğini bunun için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. 

 

Tarımın sorunları ve beklentilerinin göz ardı edilmemesinin ekonomi açısından önemine dikkati çeken CHP’li konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru ise tarımın gündemindeki konuları değerlendirdi.

 


Yorumlar (1)
    Google