• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 04 Nisan 2020
  • 14:18
 
Cemalpaşa dolmuşları dezenfekte edildi Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve hızlı bir şekilde yayılım göstererek kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına korona virüsüne karşı tüm kurumlar, resmi daireler, iş yerleri ile özel halk otobüsleri, dolmuşlar önlemlerini alıyorlar.

Cemalpaşa dolmuşları dezenfekte edildi 

 

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve hızlı bir şekilde yayılım göstererek kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına korona virüsüne karşı tüm kurumlar, resmi daireler, iş yerleri ile özel halk otobüsleri, dolmuşlar önlemlerini alıyorlar. 

Büyükşehir Belediyesi ekipleri S.S 26 Nolu Cemalpaşa Kooperatifinde hizmet veren 53 aracı dezenfekte etti. 

Cemalpaşa Dolmuş Kooperatifi Başkanı Bekir Sonat, çalışmalara bizzat nezaret etti. Başkan Sonat, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve dezenfekte ekiplerine teşekkür etti. Başkan Sonat, "Değerli hemşerilerimizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamak bizim asli görevlerimizdendir. Dünyayı sarsan Korona virüse önlem almak halkımızı sağlıklı bir şekilde gideceği yere ulaşımını sağlamak için böyle bir çalışma gerçekleştirdik. Bundan sonra dezenfekte işlemi belirli zamanlarda tekrarlanacak. Bizlere bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a, Cemalpaşa Dolmuş Kooperatifi ve üyelerimiz adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi. 

 


Yorumlar (1)
    Google