• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 14 Kasım 2019
  • 14:06
 
BÜYÜKŞEHİR’DEN ABK’YA DESTEK Adana Büyükşehir Belediyesi, şehrini Kadınlar Basketbol Süper Liginde temsil eden Adana Basketbol Kulübü’ne tam destek verdi, kulübün yeni ismi ‘Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Kulübü olarak tescillendi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ABK’YA DESTEK

Adana Büyükşehir Belediyesi, şehrini Kadınlar Basketbol Süper Liginde temsil eden Adana Basketbol Kulübü’ne tam destek verdi, kulübün yeni ismi ‘Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Kulübü olarak tescillendi.

İSİM SPONSORU OLDU
Kulüp Başkanı Mehmet Işıkay, Süper lige güzel başladıklarını ve ilk haftayı da lider olarak geçtiklerini belirterek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’ın talimatıyla Büyükşehir Belediyesi takımımıza isim sponsoru oldu. Bundan sonra süper ligde Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Kulübü olarak yer alacağız. Adana’mıza hayırlı olsun” dedi. Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Kulübü Başkanı Mehmet Işıkay, Süper ligdeki maçlarını Atatürk Spor Salonu’nda oynayacaklarını ifade ederek konuşmasını şu şekilde tamamladı:” İyi bir takımımız var ve bu sezon Avrupa kupalarına gitmeyi camia olarak çok istiyoruz. Özellikle kendi evimizdeki maçlarımızı bundan sonra kayıpsız geçmenin peşindeyiz. Adanalı basketbol sevenlerin desteğiyle güzel sonuçlara imza atarak Adana basketboluna yeni bir soluk getireceğiz.”


Yorumlar (1)
    Google