• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 16 Aralık 2019
  • 02:48
 
Başkan Boydak'tan Başhekim Kartal'a ''Hayırlı olsun'' ziyareti KENT- Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Op. Dr. Süleyman Barış Kartal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KENT- Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Op. Dr. Süleyman Barış Kartal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

 

Ceyhan Devlet Hastanesi'nde daha önce doktor olarak görev yapan Kartal'a başhekimliği görevinde başarılar dileyen Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ''İnşallah Ceyhan'ımızın yeni hastanesinin hizmete girmesiyle daha güzel ortamlarda hem hastalarımıza hem de doktorlarımıza hizmet verecek. Farklı nedenlerden dolayı yeni hastanemizde gecikmeler yaşandı ama kısa sürede hizmete açılacak. Devletimiz ve hükümetimiz her alanda olduğu gibi sağlık konusunda da vatandaşın yanında yer alıyor.'' dedi.

 

BAŞHEKİM KARTAL'DAN BAŞKAN BOYDAK'A ANLAMLI HEDİYE 

 

Başkan Boydak'ın ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirten Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Barış Kartal, kendi kaleme aldığı ''Zamanın Muhafızı'' adlı eserini imzalayarak Başkan Boydak'a hediye etti. 

 

Kitap okumayı çok sevdiğini dile getiren Başkan Boydak, Başhekim Kartal'a hediyesinden ötürü teşekkür ederek, ilk fırsatta kitabı okuyacağını söyledi.

 


Yorumlar (1)
    Google