• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ekim 2019
  • 04:39
 
Atasun Optik’ten Sektörde Bir İlk Daha Atasun Optik, sektörde bir ilke imza atarak müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sağladığı Atasun Plus’ı kullanıma sundu.

Türkiye’de sektörünün öncü markalarından Atasun Optik,kullanıcılarının 7/24 yanında olan Atasun Plus’ı hayata geçirdi. Sektörde bir ilk olan Atasun Plus sahibini tanıyarak ihtiyaçlarını belirliyor,kişiye özelbirçok fırsatve ayrıcalık sağlıyor.

50 ilde 240 noktası ve 2 milyonu aşan müşterisiyle sektöründe fark yaratan Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın “Son on yılda garanti süreleri, iade koşulları, ücretsiz bakım gibi birçok konuda ilklerle sektörde fark yarattık. Şimdi de müşterilerimizin beklentilerini analiz ederek onlar için ideal bir uygulamayı hayata geçirdik. “Artısı Çok Net” sloganıyla yola çıktığımızAtasun Plus ile artık müşterilerimizin ihtiyacı olan her anda yanlarında olacağız. Müşteri deneyiminin bir markanın başarısı için vazgeçilmez olduğu bu dönemde hedefimiz, her bir müşterimiz için ideal deneyimi yaşatmak” dedi.

Atasun Plus’a, Atasun Optik noktalarından veya web sayfası üzerinden kolaylıkla üye olunabiliyor. Atasun Plus üyesi kendisine özel tanımlanan ayrıcalıklardan SMS yoluyla veya web sayfası üzerinden haberdar olabiliyor.Puan biriktirmeden, kullandıkça daha fazla fırsat sunan Atasun Plus, Plus, Premium, Elitolmak üzere avantajları artan 3 ayrı kategori sunuyor.

 

 


Yorumlar (1)
    Google