• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 16 Aralık 2019
  • 02:56
 
Adana tek yürek hizmette Sözlü gerek KENT- Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü’ye destek çığ gibi büyüyor.

Son olarak Uyuşturucu ile Mücadele Derneği, Adana’da yaşayan Fekeliler ve geçmiş dönemde birlikte görev ifa ettiği Devlet Su İşleri’nden mesai arkadaşları ile buluşan Başkan Sözlü yaptığı konuşmalarda coşkuyla verilen desteklerin Adana’nın on beş ilçesinde de Büyükşehir Belediyesi’nde de Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin en yüksek başarı oranıyla galip geleceğinin müjdecisi olduğunu ifade etti..

ADANA ‘SÖZLÜ’YLE DEVAM’ DİYOR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü’ye 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ne yönelik ‘Sözlü’yle devam’ desteği kentin dört bir yanında coşkulu toplantılarla sürüyor. Torosların zirvesinden Çukurova’nın merkezine çığ gibi büyüyen destekler binlerce kişinin katıldığı toplantılarla taçlandırılıyor. Son iki gün içerisinde Adana Uyuşturucu ile Mücadele Derneği, Adana’da yaşayan Fekeliler ve Devlet Su İşleri’nden eski mesai arkadaşları tarafından Cumhur İttifakı ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye destek toplantıları düzenlendi.

“PROJELERİ YOK, SÖYLEMLERİ HAYALİ”

Düzenlenen toplantılarda hemşerileri ile bir araya gelerek onların desteğinin manevi güç kaynağı olduğunu ifade eden Başkan Sözlü, Cumhur İttifakı’nın Adana’da huzurun teminatı olduğunu belirtti. Beş yıllık görev süresinde ulaşım odaklı, dönüşüm ve yenilemeler içeren projeleri hayata geçirdiğini ve ikinci beş yıllık hizmet sürecinde de şehir haritalarına işlenen ve kenti rehabilite edecek olan uygulamaları hemşerilerinin hizmetine sunacağını ifade eden Başkan Sözlü, “Hizmetlerimizle, inşa ettiklerimiz, hayata geçirdiklerimizle buradayız. Karşımızda duranlar hayal kuranlar, hayali söylemlerde bulunanlar, bir tek projesi olmayanlardır” dedi.

“HEZİMETE UĞRAYACAKLAR”

TÜYAP Fuar Alanı’nda DSİ’den eski mesai arkadaşları ile buluşmasında da, Sarıçam’da düzenlenen Fekelilerin ve Uyuşturucu ile Mücadele Derneği’nin düzenledikleri programlarda da hemşerilerinin sevgi seli ile karşılanan Başkan Sözlü, bu coşkulu desteklerin Cumhur İttifakı’nın Adana’da şahlanacağının müjdecisi olduğunu aktarırken “Terör sevicilerin ittifakı Adana’da hezimete uğrayacaktır. Adana eş başkanlara geçit vermeyecektir” dedi.

 


Yorumlar (1)
    Google