• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Şubat 2020
  • 04:50
 
4-4’ lük Dostluk kazandı Bu yıl 2.si düzenlenen Yüreğir Güney Mahalleleri Halı Saha Futbol Turnuvası final maçi öncesi; Büyükşehir Belediyesi ile Basın Karması karşı karşıya geldi. Zevkli ve çekişmeli geçen karşılaşmanın ilk yarısını Basın Karması 2-1 önde tamamladı.

Maçın ikinci yarısında daha genç oyuncuları karşılaşmaya dahil eden Büyükşehir Belediyesi oyuna ağırlığını koymasına rağmen karşılaşma 4-4 eşitlikle sonuçlandı.

CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut ve Orhan Sümer'in de yeraldığı maçta 60 dakika oynayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar etkili futbolunu 1 golle süslerken, Genel Sekreter Ergül Halisçelik de gol atan isimler arasında yer aldı.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir'in kaptanlığı'nda sahaya çıkan Basın Karması'nın yaş ortalaması,  rakibe oranla hayli fazla olunca rakip takımda ikinci yarıda oyuna dahil olan genç oyuncular maçı dengelemeyi başardı.

Sıcak ve nemli hava oyuncuları olumsuz etkilerken, karşılaşmayı çok sayıda sporsever izledi.

BASIN KARMASI
Cafer Esendemir, Mutlu Mete, Adnan Ercan, Soner Vezir, Memiş Akçam, Mahmut Bingöl, Tibet Kağızman, Özcan Kanber ve Yusuf Aslan

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE
Zeydan Karalar, Orhan Sümer, Ayhan Barut, Ergül Halisçelik, Ergin Ulun, Sezgin Fındık, Abdurrahim Ongun, İsmail Güneş ve Yüşa Davarcı


Yorumlar (1)
    Google