DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Adana °C

AKSOY AİLESİ: HAKSIZLIK KARŞISINDA DİMDİK AYAKTAYIZ

AKSOY AİLESİ: HAKSIZLIK KARŞISINDA DİMDİK AYAKTAYIZ
REKLAM ALANI
15.07.2021
677
A+
A-

AKSOY AİLESİ: HAKSIZLIK KARŞISINDA DİMDİK AYAKTAYIZ

Aksoy ailesi adına konuşa basın danışmanı F. A yaptığı açıklamada. Bizlere bir kısım Fetöcü polislerin taktığı isim Şirinler Çetesi olarak bilinsekte gerçekte ise adı gibi ak olan Aksoy ailesinin mensuplarıyız. Şirinler Çetesi şeklinde bir tanımlamayı kesinlikle kabul etmiyoruz. Bilindiği üzere Dünya’da en fazla uyuşturucu kullanılan 3. Şehir Adana’dır. İstanbul nüfusunun yüzde 13’te 1’i olmasına rağmen İstanbul ile aynı miktarda uyuşturucu tüketilmektedir. Bu şehirde yıllarca uyuşturucuya karşı mücadele etmekte olan bir aileyiz ve bu durum herkesçe bilinmektedir.

ARA REKLAM ALANI

Birçok aile bu batağa düşen çocuklarını bize getirerek ıslah etmemiz için bize tabiri caizse yalvarmaktadır. Aksoy ailesi yıllardır bu şehirde uyuşturucuya karşı olağanüstü çabalar ile müdacele ederek bu çocukları topluma kazandırıp iş güç sahibi yapmışlardır. Sözde çelik kafeste iki aydır kitli olanların Adana Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar şubesinde alınan  ifadeleri bu şekildedir. Sözde mağdurlar bu bataktan kurtulmak için kendi istekleri ile aileleri ile birlikte geldiklerini Aksoy ailesinin bize maddi ve manevi yardım ettiklerini hatta ordan ayrıldıktan sonra Allah razı olsun diyerek bizi ziyarete gelenlerdir. Organize İşler Şube Müdürlüğü’nde alınan ifadelerden sonra serbest kalanlar aileleriyle birlikte tekrar yanımıza gelmişlerdir. Bize yaptığınız tüm iyiliklerden dolayı Allah sizlerden razı olsun diyerek biz çocuklarımızı sizin aileniz kabul ederse yeniden sizlere emanet etmek istiyoruz. Topluma kazandırmak için bizde ailece onları kabul edip tedaviye devam etmekteyiz. Ne var ki kamuoyuna yansıtılan son haberlerde; bizzat polis tarafından sanki biz düşmanlarımızı kafese koyuyormuşuz gibi bir algı oluşturmaya çalışmaktadırlar. Aksoy ailesinin iş yerlerinde yapılan aramalarda kafeslerde insanları hürriyetinden yoksun bıraktığımızı onları zorla alıkoyduğumuz yansıtılmıştır;

Şöyle ki; haberlerde bahse konu olan kısımlarda bulunan kafeslerin olduğu odalar Aksoy ailesinin şirketininde ardiye odası olarak kullanılmaktadır. Kaldı ki biz aile olarak insanlara yapılan her türlü haksızlığa, zulme karşı canları pahasına da olsa mücadele eden bir aile olarak neden insanları alıkoyacakmışız, bu iftira ve yaratılan algıyı ailece kınıyoruz. Sözde kafes diye adlandırılan yerde ki bulunan bu kişiler haberlere konu olan bu olay da kendi istekleri ile orada durarak ve hiç kimsenin zorlaması olmadan gün içerisinde girip çıktıkları bir yer olarak görülmektedir.

Bu durum emniyet mensupları tarafından bilinmesine rağmen neden basına böyle servis edildiği bu şekilde haber yaptırıldığı düşündürücüdür. Belli ki uyuşturucuya karşı olan müdahelemiz birilerini rahatsız etmiştir. Ancak şartlar ne olursa olsun biz bu mücadeleyi yıllarca bırakmadık, bırakmayacağızda bizi yıldırmayacaklar.

Keza bizi bulunduğumuz mücadele müdahale ettiğimiz tüm yerleşkelerde uyuşturucu satıcılarına asla rastlanılmamaktadır.

Devletin bir çok kurumu tarafından uyuşturucuya karşı mücadele nedeniyle tarafımıza plaketler ve ödüller verilmiştir.

Şu an kamuoyuna sunuyoruz. Görüldüğü gibi canlı olarak açıklıyoruz. Birçok dernek ve kuruluş tarafından uyuşturucuya karşı verdiğimiz mücadeleler neticesinde Ailemizi onurlandırarak tarafımıza plaketler verilmiştir.

Adana Emineyeti sözde bize operasyon yapıp ailemizi itibarsızlaştırma durumuna düşürmek için türlü türlü iftiralar ile kamuoyu önünde kendini başarılı göstermektedir. Bu asılsız iddialar ile kamuoyunda çıkan tüm asılsız haberleri Aksoy ailesi olarak kınıyoruz. Emniyet mensupları madem ki Adana şehrinin uyuşturucu yuvası olduğu kanaatinde iseler yapmış oldukları operasyonlarda aynı başarıyı dünyanın açık ara en fazla uyuşturucu kullanılan bu şehirde neden gösterilmemektedir. Bu kadar başarılı iseler neden bu şehrin dünyada bir numaraya yerleşmesine engel olamamışlardır.

Tarafımıza atılan iftiralardan bir başka konu ise; Tefecilik suçlamasıdır

Aksoy ailesi tüm Adana’da bilinir ki haksızlığı karşı direnen vicdanı olarak Allah katında hak ne ise onu uygulayan bir ailedir.

Aksoy ailesine sığınan insanlar arasında maalesef ki tefecilerin eline düşmüş mağdur bir çok insan bulunmaktadır. Bugüne kadar aldığı paranın kat ve kat fazlasını ödemiş veya alınan paraya karşılık evini, arabasını, arsasını veya en ufak değerli eşyalarını bile teminat olarak kan sömürücü tefecilere veren mağdurlar Aksoy ailesinden yardım isteyerek kapılarına gelmişlerdir. Bizim ailemize gelmelerinin tek sebebi bilirlerki Aksoylar adaletli davranıp Allah katından haklı olanın yanında durduklarını bilmeleri sebebi ile gelip yardım isterler. Defalarca ana parasını ödemiş olan mağdur insanlar ailemiz tarafından kan sömürücü tefecilere birdahaki bu insanlara haksızlık yapılmamak üzere biz ailece faizcileri Allahımızın düşmanı olarak görüyoruz ve bütün faizcilerde bizim düşmanımızdır. Allah’ın bütün düşmünlarıda bizim düşmanlarımızdır.

Başka bir haber ise ailemizin silah kaçakçağılı yaptığı hususu ve bununda bir iftira olduğu açıkça ortadadır. Alınan silahlar ailemize devlet tarafından verilen ruhsatlı silahlardır. Yapılan operasyonda ailemiz tarafından silahların ruhsatları Organize Şube Müdürlüğü’ne teslim edilmiştir ve 6136 S.K. kapsamamaktadır. Ailemize ait olan silahlar ruhsatlarıyla birlikte tarafımıza iade etmek zorundadırlar.

Organize Suçlar Dairesinde ki memurlar ailemde ki savunmasız kadınları ve 1 yaşından tutunda 10 yaşına kadar en az 10

tane çocuğu 8 saat boyunca bir evin odasında saatlerce bekletmişlerdir. Emniyetteki polislerin görevleri kapı ve pencereleri kırmak değil, panzerle kapı kırıp korku salmak değildir. Zulüm etmek değildir. Biz emniyet mensubu memurlara bunu yapan polislere nasıl güveneceğiz bunu yapan polisleri Allah’a havale ediyoruz. Allah’da cezalarını mutlaka birgün verecek bizde ailece bunu göreceğiz inşallah.

Biz koskoca yürekli son nefesimizde dahi mağdur insanlar için kanımızın son damlasına kadar mücadele edecek çok büyük bir aileyiz çünkü biz Allah razı olsun diyen arkamızdan binlerce insanın hayır duasıyla ayakta duran bir aileyiz. Allah hepinizden razı olsun. Dimdik ayaktayız ve yılmayacağız, bir aile olarak da haksızın karşısında sessiz kalmayacağız. Diye konuştu.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.