DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Adana 32°C
Açık

Son Dakika | Fenerbahçe – Sivas Belediyespor maçının hakemi belli oldu!

Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turunda oynanacak Fenerbahçe-Sivas Belediye Spor karşılaşmasını Sarper Barış Saka yönetecek.

Son Dakika | Fenerbahçe – Sivas Belediyespor maçının hakemi belli oldu!
REKLAM ALANI
20.11.2020
110
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turunda oynanacak müsabakaların hakemlerini açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre; 24 Kasım tarihinde saat 21.00’da Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak olan Fenerbahçe-Sivas Belediye Spor karşılaşmasını Sarper Barış Saka yönetecek.

ARA REKLAM ALANI

Sarper Barış Saka’nın yardımcılıklarını Ömer Tevfik Özkoç ve Murat Tuğberk Curbay üstlenecek. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Mustafa Aydın.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 4. tur maçlarında görev alacak hakemler şöyle:

24 Kasım Salı:
Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor: Murat Erdoğan
Ankaraspor-Muğlaspor: Oğuzhan Çakır
Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor: Şevket Teker
Giresunspor-Niğde Anadolu FK: Oğuzhan Aksu
Yukatel Denizlispor-Turgutluspor: Kadir Sağlam
Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor: Çağdaş Altay
Adanaspor-Sakaryaspor: Erhan Kutlu
Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: Yakup Özhan
Fenerbahçe-Sivas Belediyespor: Sarper Barış Saka

25 Kasım Çarşamba:
Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği: Ahmet Turan Timuroğlu
Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor: Oğuzhan Uğurlu
Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor: Bayram Başkan
Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor: Onur Özütoprak
İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu: Davut Dakul Çelik
Altınordu-Çorum FK: Alper Akarsu
Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor: Ömer Faruk Turtay
Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor: Kutluhan Bilgiç
Gaziantep FK-Serik Belediyespor: Mustafa Kürşad Filiz
Adana Demirspor-Afjet Afyonspor: Alpaslan Şen
Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor: Direnç Tonusluoğlu
Çaykur Rizespor-Uşakspor: Emre Malok

26 Kasım Perşembe:
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor: Bülent Birincioğlu
Kasımpaşa-Anagold 24Erzincanspor: Hakan Ceylan
Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon: Yiğit Arslan
İttifak Holding Konyaspor-Manisa FK: Ramazan Keleş
Göztepe-Kırklarelispor: Alper Çetin

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Spor Arena (@sporarena)’in paylaştığı bir gönderi

Spor Arena (@sporarena)’in paylaştığı bir gönderi

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.