• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Şubat 2020
  • 23:40
 
01 Burda AVM’de Kara Kutu İzdihamı Gelişen ve büyüyen Çukurova Bölgesi’nin yeni alışveriş ve yaşam merkezi 01 Burda AVM, 15 Aralık Pazar günü saat 15.00’te gazeteci-yazar Soner Yalçın’ın son kitabı Kara Kutu’nun Kırmızı Kedi Kitabevi’nde gerçekleştirilen imza gününe ev sahipliği yaptı.

Son kitabı Kara Kutu ile gazeteci-yazar Soner Yalçın, 15 Aralık Pazar günü 01 Burda Avm’de yer alan Kırmızı Kedi’de okurlarıyla buluştu!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve oğlu Mert Karalar’ın da katıldığı imzaya okurların ilgisi büyüktü. Her imza gününde rekor sayıda kitap imzalayan Soner Yalçın, Adana’da da binin üzerinde kitap imzalayarak bir rekora daha imzasını attı. 

Kırmızı Kedi Kitabevi’nin Adana’da açılmasından mutluluk duyduklarını belirten okurlar Soner Yalçın’ı Adana’da görmekten de gurur duyduklarını dile getirdi.

01 Burda AVM, imza günü ile ziyaretçilerini unutulmaz bir yolculuğa çıkardı.

01 Burda AVM hakkında:

01 Burda AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap verecek bir alışveriş merkezi olma özelliği taşımaktadır. Yeni nesil bir yaşam merkezi olarak tasarlanan 01 Burda, benzersiz atmosferi, ziyaretçilerine sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinliklerle Adana halkının alışveriş alışkanlıklarında değişim ve dönüşüme öncülük etmektedir. 01 Burda, tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında karşılamakta, yeni nesil alışveriş merkezi anlayışı ile konuklarına farklı bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.


Yorumlar (1)
    Google