• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Şubat 2019
  • 00:16
 
YÜZDE YÜZ YERLİ VE SAĞLIKLI TAVUK DÖNER Adana nın önemli Lezzet markası Katık Döner Real’de açılarak hizmet vermeye başladı. İşletmeciliğini Mete Yardım ve İbrahim Çoban’ın yaptığı Real Katık Döner in açılışında büyük izdiham yaşandı. Açılışa özel ücretsiz ikram olarak dağıtılan Katık Dönere vatandaşlar büyük ilgi göstererek uzun kuyruklar oluşturdular.

YÜZDE YÜZ YERLİ VE SAĞLIKLI TAVUK DÖNER

Adana nın önemli Lezzet markası Katık Döner Real’de açılarak hizmet vermeye başladı. İşletmeciliğini Mete Yardım ve İbrahim Çoban’ın yaptığı Real Katık Döner in açılışında büyük izdiham yaşandı. Açılışa özel ücretsiz ikram olarak dağıtılan Katık Dönere vatandaşlar büyük ilgi göstererek uzun kuyruklar oluşturdular.

Açılış iş dünyasının, siyasetin önde gelen isimleri ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Milletvekili adayı Mustafa İzgioğlu, CHP Milletvekili adayları Orhan Sümer ve Rıza Mete nin yanı sıra çok sayıda bürokratta katıldı. Açılışı gerçekleştiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü “Adana da lezzet ve hijyen konusunda büyük iddia taşıyan Katık Döner Real şubesini firmasını hizmete açıyoruz. İşletmenin çalışmalarında başarılar diliyorum.” Dedi. Yüzde yüz yerli ve sağlıklı tavuk göğüs etinin, özel harcı ile marine edilip, el yapımı lavaş ekmeğinin, İskenderun usulü yağlanması ve bu ikilinin özel katık mayonezi ve yedi baharatlı sos ile buluşturulması sonucu ortaya çıkan lezzetiyle Real de Adana insanımıza hizmet vermekten onur duyduklarını ifade eden İşletme sahipleri Mete Yardım ve İbrahim Çoban yaptıkları açıklamada “Siz değerli müşterilerimize vereceğimiz hizmetle kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Eğer damak tadınıza düşkünseniz, sizin için yemek yemek bir ihtiyaç olmasının yanı sıra bir zevk ise o zaman sizin için doğru adres tabi ki kaliteli hizmet sunacağımız Katık Döner Real e uğramanız yeterli olacaktır. Bu arada “ Döner ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeler ve ürünler %100 doğal, katkı maddesi ve kimyasal madde içermeyen ürünler olmaktadır. Döner etimiz, siz değerli müşterilerimizin sunumuna ve hizmetine çıkmadan önce en doğru şekilde hijyen kurallarına itina ile dikkat edilerek steril bir ortamda temizlenerek terbiyelenmektedir.” Dediler.


Yorumlar (1)
    Google