• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Ocak 2019
  • 04:38
 
Yeşiltaş'dan miting gibi adaylık açıklaması KENT - AK PARTİ Seyhan eski ilçe başkanı Abdurrahman Yeşiltaş dün yoğun bir kalabalık ile İl başkanlık binasında milletvekilliği yarışında bende varım dedi.

Yeşiltaş'dan miting gibi adaylık açıklaması

KENT - AK PARTİ Seyhan eski ilçe başkanı Abdurrahman Yeşiltaş dün yoğun bir kalabalık ile İl başkanlık binasında milletvekilliği yarışında bende varım dedi.
Yeşiltaş' ın aday adaylığı açıklaması sık sık " Yeşiltaş nerede biz oradayız"  sloganları ile kesildi. Başkan Yeşiltaş ise bizim yuvamız burası biz dün de böyle diyorduk bu günde diyoruz. Hizipe, fitneye yer yok biz dimdik yolumuza devam edeceğiz dedi.
Abdurrahman Yeşiltaş'ın aday adaylığı açıklamasına  Seyhan bölgesinde muhtarların yanı sıra teşkilatta görev almış bir çok isimde yer aldı. 
27. Dönem  Genel Seçimlerinde AK Parti’den Aday Adaylığını açıkladı. Yeşiltaş,  daha önceki seçimlerin sadece ülkemizi ilgilendirdiğini ancak 24 Haziran Genel Seçiminin dış güç odaklarına karşı bir seçim olacağını söyledi.

 Yeşiltaş'ın açıklamasından saatler öncesinde  hazır bulunan partililer AK Parti İl Başkanlığı’nı bayram yerine çevirirken, Abdurrahman Yeşiltaş'ın kürsüye çıkmasıyla birlikte aday adaylık açıklaması adeta mitinge dönüştü


Yorumlar (1)
    Google