• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Mayıs 2019
  • 05:48
 
BU MİLLETİN DEĞERLERİYLE ÖRTÜŞEN SİYASET YAPIN 24 Haziran Cumhur Başkanlığı ve Millet vekili Genel seçimlerinden sonra Muhalefet Partilerinin Genel Başkanları Şapkalarını önüne koyup şöyle bir düşünmeleri gerekir. 04 Aralık 2018, Salı

Dün kurulan bir parti yani AKP Kurulduk tan bu güne bütün girmiş oldukları seçimlerden hep birinci Parti olarak çıkmış Türkiye,nin gündemine oturmuş Siyasete yön verir hale gelmiş Milletin teveccühüne mahzar olmuş sığınacak en güvenli Liman durumuna gelmiştir Türkiye Nüfusunun iki kişiden birisinin oyunu almış Elli yıllık Partileri geride bırakmış Atatürk'ün Kurmuş olduğu CHP yi sabun gibi eritip her gün kan kaybetmesine neden olmuştur. Bur dan Muhalefet Partilerin Sayın Genel Başkanlarına şunu söylemek istiyorum gelin lütfen bu Milletin değerleriyle örtüşen bir siyaset yapın şayet böyle bir siyaset yaparsanız hem partinizi kurtarır seçmenlerinizin itibarını yükseltir saygınlığını arttırır seçimlerde vatandaşa güven verir siyasetin önünü açmış olur bu yarışta bizde varız dersiniz de diktirirsiniz. Şayet bu söylediklerimizi yapmaz aynı bir öncekiler gibi siyaset yaparsanız yüzde on barajın etrafında uçak pervanesi gibi döner durursunuz.

Hala daha bu Milleti 1950 yılının insanları gibi gören Genel Başkanlar Partiler var Uyanın aklınızı başınıza alın İnternet bilgi çağında olduğumuzu unutmayın 5 yaşındaki çocuk İnternet'e giriyor bütün dünyayla iletişime girip ne olup bittiğini anasına babasına anlatıp ders notlarını çıkartıyor. 

Ama bizim Genel Başkanlar Partiler 5 yaşındaki çocuklardan ders çıkartamıyor kendilerine ve Partilerine oy veren seçmenlerini ve partilerini boynu bükük bıraktırıyorlar. Bu işte bir iş var ben de oluşan kanaat şudur küçük olsun benim olsun mantığı inandırıcı geliyor hal böyle oluncu bütün Partiler yüzde 10 barajın etrafına çapa atar aynı tas aynı hamam devam eder vatandaşların önce heyecanlarını bitirir sonra partilerden tik sindirirler Türkiye'de tek bir Parti kalır onun adıda AKP olur düşüncesiyle Kalemimin Mürekkebinden ne çıkarsa ikramına şükreder boyun bükerim. 

Beni izlemeye devam edin sizlere daha söyleyeceklerim var.