• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Ocak 2019
  • 22:42
 
Yaşları küçük, becerileri büyük SINIF ÖĞRETMENLERİ HACER TOKLU, ÖĞRENCİLERİNİ GELECEĞE HAZIRLIYOR

Yaşları küçük, becerileri büyük

İsmail Hazar İlkokulu 3-E sınıfının minik öğrencileri, yaşlarından büyük beceri ve başarılarıyla takdir topluyor. Sınıf öğretmenleri Hacer Toklu’nun önderliğinde derslerindeki başarıyı hayatın her alanına taşıyan küçük öğrenciler, şimdiden geleceğin başarılı isimleri olarak adlarından bahsettiriyor.

Sınıf öğretmenleri Hacer Toklu’nun günlerce büyük bir özen ve dikkatle hazırladığı tiyatro oyununu, okul salonunda sahneleyen minik öğrenciler, profesyonel sanatçıları adeta aratmadı. Minik öğrenciler, tiyatro oyununun ardından bu kez de “Yağmr Damlaları” isimli şiir dinletisiyle kendilerini izleyenleri hem şaşkınlığa hem de hayranlığa boğdular.

Birbirinden güzel şiirleri kusursuz seslendiren minik öğrenciler, kendilerini izleyenlerden uzun süre alkış aldılar.

Okul yönetimi ve oyunu izleyen aileler ve konuklar, böyle öğrenciler yetiştirdiği için öğretmen Hacer Toklu’ya teşekkür ettiler.

Sınıf öğretmeni Hacer Toklu ise, öğrencilerini çok sevdiğini belirterek, “Ben onların her alanda en iyi eğitimi almaları için çaba gösteriyorum. Derslerini ihmal etmeden, kültürel ve sanatsal alanlardaki yeteneklerini de ortaya çıkarmayı hedefliyorum. İnanıyorum ki, her biri kendi alanlarında geleceğin başarılı isimleri olacaktır” diye konuştu.

 

 


Yorumlar (1)
    Google