• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Ağustos 2019
  • 10:27
 
YAPILAN TÜM PROJELER SİYASİ DEĞİL, İNSANİ OLACAK İYİ Parti Adana İl Başkan’ı Göktürk Boyvadaoğlu, başta Adana İl Yönetimi olmak üzere, İlçe Başkanları, Yönetim Kurulları ile birlikte Kozan Belediye Başkan’ı ve Millet İttifakı’nın Aday’ı Musa Öztürk’ün seçim bürosunun açılışı için yapılan Kozan gezisine, yüzlerce araç konvoyu ile katıldı.

YAPILAN TÜM PROJELER SİYASİ DEĞİL, İNSANİ OLACAK

 YAPILAN TÜM PROJELER SİYASİ DEĞİL, İNSANİ OLACAK

 İYİ Parti Adana İl Başkan’ı Göktürk Boyvadaoğlu, başta Adana İl Yönetimi olmak üzere, İlçe Başkanları, Yönetim Kurulları ile birlikte Kozan Belediye Başkan’ı ve Millet İttifakı’nın Aday’ı Musa Öztürk’ün seçim bürosunun açılışı için yapılan Kozan gezisine, yüzlerce araç konvoyu ile katıldı. Kozan girişinde Başkan Musa Öztürk, konvoy’u karşıladı. Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkan Aday’ı, Zeydan Karaların da katılımı ile büyük bir coşkuyla Kozan’a giriş yapıldı. Açılıştan önce miting alanında bulunan binlerce kişiye konuşma yapan Musa Öztürk, “Seni Başkan Yapacağız” sloganları ile büyük alkış aldı. Musa Öztürk konuşmasında;

  “Sevgili Kozanlı hemşehrilerim , Belediye Başkanlığı görevine 5 yıl önce başladım. Yaptığım güzel işler oldu, yapamadığım işler de oldu. Yapamadığım işlerden dolayı sizlerden özür diliyorum. Ben ömrümün 40 yılını Kozan’a hizmet için kendimi adadım. Benim Çukurova’m, Benim Kozan’ım dedim. Her zaman da diyeceğim. Bu can Kozan’a feda olsun.” Halk’a hizmet, Hakka hizmettir” düşüncesi ile bu güne kadar çok çalıştım. Millet İttifakı’nın Aday’ı olarak, yine sizlere hizmet için çalışacağım. Geleceğin Kozanı’nı hep beraber dizayn edeceğiz. Kozan’ı nakış nakış işleyeceğiz. Ben kavgadan korkmam. Neden mi? Ben bu memleket’in sevdalısıyım. Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımız Zeydan Karalar burada. Öncelikle su sorununu ve altyapı sorununu halledeceğiz. Kadınlarımız için eğitim merkezi kurduk. Buradan 1000 hanımefendi belgesini aldı. En az 50 kişi Kobilerden destek alarak iş yeri açtı. Bu gibi eğitim yerlerini yaygınlaştırarak daha çok kadınlarımıza hizmet vermek istiyoruz. Öncelikle Kozan’ımıza yakışan Belediye Binası, Kültür Parkları, İş Merkezleri açacağız. Köy köy gezeceğiz. Gençlere yol göstereceğiz. Bala’ların Şehzadeleri yetiştirdiği gibi biz de gençlere önem vererek gelişmelerini sağlayacağız. Zeydan Karalar Başkanım da burada, el ele vererek Kozan için büyük projeler üreteceğiz. Sizler bu yağmurda buradasınız, inanın sizlere mahçup olmayacağız” dedi.

  Millet İttifakı’nın Büyük Şehir Belediye Başkan Aday’ı, Zeydan Karalar’da yaptığı konuşmada;

  “Saygıdeğer Kozanlılar, benim Çukurova’nın kalbi olan Kozan’a karşı aşırı bir sevgim olduğunu herkes bilir. Kozanlılar, bölgenin önemli insanlarıdır. Milliyetçidir, muhafazakardır, Atatürkçüdür. Kozan’ın en büyük değerlerinden bir tanesi olan  Anavarza Bölgesi, binlerce yıllık bir maziye sahiptir. Dünyanın 3 önemli merkezinden biridir. Diğerlerini dünya kadar turist ziyaret ederken Anavarza’ya gelen yok, neden? Yeterince tanıtılmadığı için bugüne kadar ihmal edilmiştir. Lafla değil, biz yapacaksak söyleriz. Millet İttifak’ı birleştirici güçtür. CHP ve İYİ Parti ile kurmuş olduğumuz bu ittifak, bir demokrasi örneğidir. Bu seçim kesinlikle bir beka sorunu değildir, bunu herkes bilmeli. Adana’da, Seyhan’da yaptıklarımız ortadadır. Kadınlarımız mutlu ise ailemiz mutludur. Ülkemiz mutludur. Musa Öztürk ağabeyimizi kutluyorum. Kozan’da kadınlara yönelik yaptığı bu çalışmayı, inşallah çok daha geliştirip kadınlarımıza daha büyük imkanlar sunacağız. Kozan’da arıcılık ve narenciye ile uğraşan çiftçilerimize destek olacağız. Burada yolların bozuk olduğunu gördüm. Kozanlı vatandaşlarım hiç merak etmesin herkesin huzurunda söz veriyorum, en kısa sürede tüm yolların asfalt çalışmaları tamamlanacak ve su sorununu da en kısa sürede Musa Öztürk ağabeyim ile çözeceğiz. Sanayi sitelerimizin alt yapı sorununu halledeceğiz. Milletin parasını, Millete hizmet olarak harcayacağız. Bu hizmetleri götürürken parti ayırımı yapmayacağız. Yapılan tüm projeler siyasi değil, insan-i olacak. Herkese hizmet görevimiz olacak. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

 


Yorumlar (1)
    Google