• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:46
 
"Üretim pazarlama kooperatifi" projesi, masaya yatırıldı KENT- Adana'nın, Saimbeyli, Feke, Tufanbeyli, Kozan, Pozantı, Aladağ ve Karaisalı İlçelerinde Kuruması planlanan "Üretim Pazarlama Kooperatifi" projesinin geldiği aşama, Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı.

"Üretim pazarlama kooperatifi" projesi, masaya yatırıldı

KENT- Adana'nın, Saimbeyli, Feke, Tufanbeyli, Kozan, Pozantı, Aladağ ve Karaisalı İlçelerinde Kuruması planlanan "Üretim Pazarlama Kooperatifi" projesinin geldiği aşama, Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı. 

 

Vali yardımcısı Murat Süzen ve Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz ile paydaş kuruluşların temsilcilerinin katıldığı toplantıda, planlama aşamasındaki projeye ilişkin sunum gerçekleştirildi.  

 

Yetiştirilen ürünlerin pazarlanması, ürünlerin tarladan tüketicilerle buluşmasını amaçlayan projenin detayları hakkında bilgi alan Vali Mahmut Demirtaş, ilgili kurum ve kuruluşlarının temsilcilerine, projenin en sağlıklı şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli alt yapının oluşturulması ve detaylandırılması talimatı verdi. 

 

Vali Mahmut Demirtaş, hem üreticilere hem de tüketicilere olumlu yansıyacak olan projeyi en kısa sürede tamamlamak için ellerinden  gelen gayreti göstereceklerini belirterek proje paydaşlarına çaba ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

 


Yorumlar (1)
    Google