• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Mayıs 2019
  • 02:44
 
Üniversite öğrencilerinden Karataş’taki ilkokulu yararına kermes Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Abdi Sütçü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Diş Protez Teknolojisi Programı öğrencileri tarafından Karataş Damlapınar İlkokuluna katkı için kermes düzenledi.

Üniversite öğrencilerinden Karataş’taki ilkokulu yararına kermes

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Abdi Sütçü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Diş Protez Teknolojisi Programı öğrencileri tarafından Karataş Damlapınar İlkokuluna katkı için kermes düzenledi.

KISA SÜREDE TÜKENDİ
ÇÜ Abdi Sütçü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Danışman Ögr. Gör. Dr. Elif Figen Koçak başkanlığında düzenlenen kermese Yüksekokul ile işbirliği protokolü imzalayan Dr. M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi öğrencileri de katılarak destek oldu.

Halaylar ve eğlencelerle geçen yardım kermesinde öğrenciler satışa çıkan yiyecekleri kısa süre içerisinde tükettiler. 
ELDE EDİLEN GELİR VE TOPLANAN ÜRÜNLER OKULA TESLİM EDİLDİ
Kermesten elde edilen gelir ile  okulun bazı ihtiyaçlarını karşılamak için alınan ürünleri, yardım amacıyla toplanan kitapları, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Neslihan Boyan, Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Salih Çetiner, Program Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Elif Figen Koçak, Yüksekokul Sekreteri Ünal Güven ve öğrenciler Damlapınar Köyü İlkokulu’nu ziyaret ederek teslim etti. Daha sonra okul bahçesinde çekilen anı fotoğrafı ile etkinlik sona erdi.
 


Yorumlar (1)
    Google