• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:46
 
TÜMSİAD’dan gençlere iftar KENT- TÜMSİAD Adana Şubesi geleneksel iftar programını bu yılda sürdürdü.

TÜMSİAD’dan gençlere iftar

Park Zirvede düzenlenen İftar programına, TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, ProfDr. Abdulkadir Ekşi, TÜMSİAD Genel Sekreteri Doç. Dr. M. Osman Kurtkan Kapıcıoğlu, Doç. Dr.Hakkı Çiftçi, TÜMSİAD Akdeniz Bölge Başkanı İbrahim Alimoğlu, Semerkand Bölge Başkanı Murat Alev, Mostar Gençlik ve Genç Kon üyeleri ile TÜMSİAD üyeleri katıldı.

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca ve Genel Başkanı Yaşar Doğan burada yaptıkları konuşmalarında, yakın coğrafyamızda yaşanan olumsuzluklara değinerek, İsrail ve ABD’ni şiddetle kınadı. Milli birlik ve beraberlik vurgusu yapılan konuşmalarda, ülke ekonomisinin daha ileriye taşınması hususunda devletimizin yanı sıra işadamlarına da büyük görevler düştüğünün  altı çizildi.

TÜMSİAD Genel Başkanı Doğan, konuşmasıyla Mostar Gençlik ve Genç-Kon üyelerini coşturan ve geceye damga vuran Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Hakkı Çiftçiyi kutladı.

 Çiftçi,  iftar programının sonunda gençlere hitaben yaptığı konuşmasında, çok çalışmalarını ve hedeflerini iyi belirlemelerini istedi. Vatan ve bayrak sevgisinden bahseden Çiftçi, sık sık alkışlarla kesilenkonuşmasının ardından, yeniliklere açık olmalarını istedi. Çiftçi, ‘Kabuğunu değiştirmeyen yılan ölür’dedi.

Program, TÜMSİAD’ın daha ileriye taşınması hususunda maddi - manevi destek verenlere sunulan Plaket Töreni ile son buldu.

 

 


Yorumlar (1)
    Google