• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Mayıs 2019
  • 02:45
 
Tufanbeyli Belediyesi’nden sosyal belediyecilik atağı KENT- Tufanbeyli Belediyesi normal belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilikte de atak yaptı.

Tufanbeyli Belediyesi’nden sosyal belediyecilik atağı

KENT- Tufanbeyli Belediyesi normal belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilikte de atak yaptı.

 

‘Daima Millet Daima Hizmet’ sloganını uygulamaları ile gösteren Tufanbeyli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde ‘Evde Bakım’ hizmetlerine Tufanbeyli merkez ve bağlı 30 mahallede Ramazan ayı ile birlikte start verdi.

Evde bakım hizmetleri kapsamında belediye bünyesinde kurulan ekip, 1 tam donanımlı ambulans, sağlık personelleri, berber ve temizlik personellerinden oluşuyor. Ekip İhtiyaç sahibi vatandaşları evinde ziyaret edip ev temizliği, kişisel bakım ve sağlık kontrolleri yapıyor.

Bölge halkı ve hizmet alan vatandaşlardan olumlu geri dönüşler alan Tufanbeyli Belediyesi aynı zamanda Ramazan ayı boyunca her gün ayrı bir mahallede iftar çadırları kuruyor.

Bu etkinliklerin yanı sıra özel günlerde her zaman vatandaşla iç içe programlara imza atan Tufanbeyli Belediye Başkanı Av. Remzi Ergü, yaptığı açıklama da “Ramazan paylaşmaktır. İftar soframızı halkımızla paylaşıyoruz. Aynı zamanda Ramazan ayında başlatmış olduğumuz evde bakım hizmetlerimizle ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza evinde temizlik, kişisel bakım ve sağlık kontrolü hizmeti sunuyoruz. Daima millet daima hizmet sloganını benimsedik. Rutin belediye hizmetleri dışında Sosyal Belediyecilik faaliyetlerimize de azami özen göstererek her zaman halkın içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Yılmadan, yorulmadan halkımızın hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” dedi.

 


Yorumlar (1)
    Google