• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 18:30
 
TÜED üyeleri için çırpınıyor KENT- TÜED Adana Şubesi, üyelerinin hastanelerde yapacakları harcamaların daha az olması gayesiyle ceplerine akıllı dokunuşlarını sürdürüyor. Üyeleri için çırpınan yönetim kurulu Özel Altınkoza Hastanesi ile bu yıl sonuna kadar indirim anlaşması yaptı. Başkan Seyfi H. İyiyürek, ” Öncelikli görevimiz üyelerimizin menfaatlerini en üst seviyede korumaktır.” dedi.

TÜED üyeleri için çırpınıyor

KENT- TÜED Adana Şubesi, üyelerinin hastanelerde yapacakları harcamaların daha az olması gayesiyle  ceplerine  akıllı dokunuşlarını sürdürüyor. Üyeleri için çırpınan yönetim kurulu Özel Altınkoza Hastanesi ile bu yıl sonuna kadar indirim anlaşması yaptı. Başkan Seyfi H. İyiyürek, ” Öncelikli görevimiz üyelerimizin menfaatlerini en üst seviyede korumaktır.” dedi.
TÜED Adana Şube Başkanı Seyfi H. Üyiyürek, yönetim kurulu üyeleri Yaşar Tekin, Sabit Bakıner ve Mustafa Kastalmış ile birlikte Kozan Caddesi üzerinde bulunan Özel Altınkoza Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cumali Taktakoğlu ile 2018’in sonuna kadar geçerli bir indirim imzaladı.
Başkan İyiyürek, konuyla ilgili yaptığı açıklamada hastane bünyesinde yapılacak tetkiklerden SGK’lı hastalardan alınan muayene ve katkı paylarından yüzde 50 indirim yapılacağını müjdeleyerek, şunları söyledi: “Bu antlaşma çerçevesinde hastanenin Radyoloji bölümünde yapılacak her türlü çekimlerden SGK’lı hastalardan alınan ücretlerin yüzde 20’si oranında indirim uygulanacaktır.
Ayrıca ameliyatlarda ilave yüzde 200 üzerinden alınan ücretten de yüzde 30 indirim yapılacaktır. Emekli ve bakmakla yükümlü olduğu eş ve çocukları faydalanacaktır. Kadın hastalıkları ve çocuk sağlığı ve hastalıkları hariçtir. Acil servis muayenesinden 10 lira muayene ücreti alınacaktır. Doğum ücreti ise normal doğumdan 850 lira, sezaryen ücreti ise 950 lira olacaktır.”  Derneğe kayıtlı yaklaşık 70 bin üyesiyle Adana’da en büyük sivil toplum kuruluşu özelliğini taşıyan TÜED Adana Şubesi’nin Başkanı Seyfi H. İyiyürek, üyelerinin menfaatlerini düşünmelerinin birinci görevleri olduğunu özellikle vurgulayarak,” Yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla daha önce de bir çok hastane ve özel firmalarla indirim anlaşması yaptık. Bu antlaşmayla 68. antlaşmamızı hayata geçirdik. Üyelerimize hayırlı uğurlu olsun. Yeni antlaşmalar olduğunda üyelerimize duyuracağız.”

 


Yorumlar (1)
    Google