• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Ocak 2019
  • 04:37
 
Sözütek'ten esnafa teşekkür ziyaretleri KENT- Adana ESOB 26.Olağan Genel Kurulu'nda yapılan başkanlık seçimini kazanarak görevine devam eden Birlik Başkanı Nihat Sözütek, bir yandan makamında tebrikleri kabul ederken, bir yandan da esnaf ve sanatkarlara teşekkür ziyaretini sürdürüyor.

Sözütek'ten esnafa teşekkür ziyaretleri

Sözütek'ten esnafa teşekkür ziyaretleri

 

 

KENT- Adana ESOB 26.Olağan Genel Kurulu'nda yapılan başkanlık seçimini kazanarak görevine devam eden Birlik Başkanı Nihat Sözütek, bir yandan makamında tebrikleri kabul ederken, bir yandan da esnaf ve sanatkarlara teşekkür ziyaretini sürdürüyor.

Çiçek bahçesine dönen makamında, kendisini tebrik için gelen dostlarını kabul eden Başkan Sözütek, Ceyhan Terziler Odası Başkan Vekili Nurettin Arslan'ın kayınbabası Mustafa Sugözü'nün cenazesine katılmak için gittiği ilçede oda başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve esnafları da ziyaret ederek, seçim öncesi verdikleri "Tam destek, hep destek" sözünü eksiksiz yerine getirmelerinden dolayı teşekkür etti. Gittiği her oda ve dükkanda "Hoş geldiniz" diyerek kucaklanarak karşılanan ve hatıra fotoğrafları çektirilen Başkan Sözütek, gördüğü sıcak ve samimi ilgi nedeniyle duygulu anlar da yaşadı.

Sözütek, "Hep destek, tam destek" sözünde durarak kendisini mahçup etmeyen başta Adana merkez ile Ceyhan, Yumurtalık, Kozan, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, İmamoğlu ve  Karataş İlçe Esnaf Odaları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ne ayrı ayrı teşekkür ederken, "Biz biriz, bütünüz. Biz kenetlendikçe, birlik oldukça aşamayacağımız hiçbir sorun, hiçbir engel olamaz.  Genel kurulumuzda, ben ve yönetim, denetim ve disiplin kuruluma tam destek veren gönül dostlarına, sonsuz teşekkür ediyorum. Bize oy veren, vermeyen her esnafıma selam ve saygılarımı sunuyorum. Her zaman başımızın tacısınız. Kapımız, gönlümüz, sizlere 7/24 açıktır. İyi ki varsınız can dostlarım" diyerek duygularını ifade etti.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 


Yorumlar (1)
    Google