• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Mayıs 2019
  • 05:52
 
SİZLER HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKSINIZ..! İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile yayınladığı kutlama mesajında ; Ömrünü geleceğin güvencesi çocuklara ve gençlere veren, Cumhuriyetin bekçisi öğretmenlerin, bu 24 kasımı’da büyük sorun ve sıkıntılarla hak arama günü olarak kutladıklarını ifade etti.

SİZLER HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKSINIZ..!

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile  yayınladığı kutlama mesajında ;  Ömrünü geleceğin güvencesi çocuklara ve gençlere veren, Cumhuriyetin bekçisi öğretmenlerin, bu 24 kasımı’da büyük sorun ve sıkıntılarla hak arama günü olarak kutladıklarını ifade etti. Başkan Boyvadaoğlu; AKP hükümeti öğretmenlerimizin var olan sorunlarına yeni sorunlar ekledi. Grevli, toplu sözleşmeli sendika hakkı yerine, pazarlıklarla oyaladı. Öğretmenliğin onuruyla oynadı. Ekonomik baskı, partizanlık ve kıyımlarla öğretmenleri asli işlevlerinden uzaklaştırdı. Bu öğretmenler gününde Başöğretmen Gazi Mustafa Atatürk’e söz veriyoruz… İYİ Parti iktidarın’da öğretmenliği eski saygınlığına kavuşturacak,öğretmenlerimizin sorunlarını çözecek, hak kaybının ve haksızlığa uğrayanların hakkını sonuna kadar savunacağız. Bu anlayışla başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere yaşamını yitirmiş öğretmenlerimize tanrıdan rahmet diliyor, ömrünü bu kutsal göreve adayan eli öpülesi öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum.

  Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi, eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yönetilmesi ile ancak mümkün olabilir. Başöğretmen ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çok önemli bir sözü de “Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden ve eğiticiden mahrum olan bir millet henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır.” Sözü çok önemlidir.

  Ülkemizin fedakar öğretmenler’i, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Bu vesile ile 24 kasım öğretmenler gününüzü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Yorumlar (1)
    Google