• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:47
 
Sevimli Boncuklar Anaokulu açıldı KENT- Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova İlçesinde açılan Özel Sevimli Boncuklar Anaokulu’nun açılışına katılarak kurdeleyi okulun işletmecileri Eda Eskil, Seval Eskil, Aycan Fakılar, İpek Eskil ile birlikte kesti.

Sevimli Boncuklar Anaokulu açıldı

KENT- Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova İlçesinde açılan Özel Sevimli Boncuklar Anaokulu’nun açılışına katılarak kurdeleyi okulun işletmecileri Eda Eskil, Seval Eskil, Aycan Fakılar, İpek Eskil ile birlikte kesti.

Turgut Özal Bulvarı Güzelyalı Mahallesi 81110 No 2’de bulunan Özel Sevimli Boncuklar Anaokulu’nun açılışı öncesi dualar yapıldı. Açılışa katılan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, çocuklarımız için önemli eğitim merkezlerinden olan Anaokulu açılışının da bulunmaktan onur duyduğunu söyledi. Karalar, kurdele kesimi öncesi ise, ”Anaokulunda verilen eğitim çocuklarımızın okul öncesi eğitimleri için temel oluşturur ve gelişimlerine büyük katkı sağlar. Çocuklarımıza yaptığımız her yatırım, sadece onların kişisel geleceklerine değil, toplumumuzun bütününe ve ülkemize yaptığımız yatırımlardır. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Sevimli Boncuklar Anaokulu işletmecileri ise Eda Eskil, Seval Eskil, Aycan Fakılar, İpek Eskil,  açılışa katılan Başkan Karalar’a teşekkür ederek,” Erken çocukluk dönemi, gelişimin en hızlı olduğu bir dönem. Bu nedenle okul öncesi eğitim çocuk için hayati bir öneme sahiptir. Bu verimli dönemi en iyi şekilde geçirmenin yolu ise Anaokuluna gitmekten geçer. Siz dostlarımız da bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadınız. Çok teşekkür ediyoruz.” dediler.

Açılışın ardından ise Başkan Zeydan Karalar ve açılışa katılanlar Sevimli Boncuklar Anaokulunu gezerek işletmeciler Eda Eskil, Seval Eskil, Aycan Fakılar, İpek Eskil’den bilgiler aldılar.


Yorumlar (1)
    Google