• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Ocak 2019
  • 16:57
 
Semih Karademir adaylık başvurusunu yaptı ​KENT- Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanlığı görevinden geçtiğimiz hafta ayrılan Semih Karademir Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili A.Adaylığı için müracaatını yaptı. CHP Genel Merkezine başvuru dosyasını teslim eden Karademir, “aydınlık, özgür yarınlar için yola çıktık” dedi.

Semih Karademir adaylık başvurusunu yaptı

KENT- Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanlığı görevinden geçtiğimiz hafta ayrılan Semih Karademir Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili A.Adaylığı için müracaatını yaptı. CHP Genel Merkezine başvuru dosyasını teslim eden Karademir, “aydınlık, özgür yarınlar için yola çıktık” dedi.

TÜRKİYE’NİN CHP’YE İHTİYACI VAR

Ziraat Mühendisleri Odası’nda 2 dönem başkanlık yapan ve CHP’nin son iki il kongresinde kurultay delegesi seçilen Semih Karademir, ülkenin demokrasi, özgürlükler ve ekonomi konularında hızla dibe doğru battığını halkın artık nefes alamaz hale geldiğini söyledi. Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı olduğunu vurgulayan Karademir, milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra şöyle konuştu:

ADANA’NIN VE HALKIN YANINDA OLACAĞIM

“Türkiye’de işsizlik artık herkesi vuruyor. Emek sınıfı baskılar nedeniyle sorunlar yaşıyor. Tarım sektörü üretim ve hayvancılık alanında çöktü. Demokrasi, özgürlük, adalet kavramlarının maalesef içleri boşaltıldı. Ülkenin ve halkımızın kurtuluşu için Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var. CHP’nin iktidar yürüyüşüne katkı sunmak için aday adayı oldum. Halkın yanında, Adanalının yanında olmak için adayım. 24 Haziran’da aydınlık özgür günleri getirmek için hiç durmadan çalışacağız.”

 

 


Yorumlar (1)
    Google