• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mart 2019
  • 12:54
 
Şekerbank’tan Adanalı üreticilere finansman desteği ​KENT- Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Yüreğir Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkân sağlıyor.

Şekerbank’tan Adanalı üreticilere finansman desteği

Şekerbank Yüreğir Şubesi Yüreğir Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank Yüreğir Şube Müdürü Suat Akdoğan ve Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet Akın Doğan arasında imzalandı.

06 Kasım’da imzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansman ihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak.

 

SUAT AKDOĞAN: “TARIM SEKTÖRÜNE VE ÇİFTÇİLERİMİZE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Şekerbank Yüreğir Şube Müdürü Suat Akdoğan protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, Adanalı üreticilere banka olarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek; “Şekerbank’ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Adanalı üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

MEHMET AKIN DOĞAN : “ÜRETİME YAPILAN DESTEK EKONOMİYE İVME KAZANDIRACAKTIR "

Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet Akın Doğan da üreticilerimize yapılacak her türlü desteğin, ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdama katkı olarak geri döneceğini söyledi. Doğan, “Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması ve kalkınmasının en büyük itici gücüdür” dedi.

 


Yorumlar (1)
    Google