• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Mayıs 2019
  • 02:41
 
Şehit kızı Zeynep Ravza üniformayı giydi selam durdu Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, şehit polis memuru Tuncay Akyüz’ün 6 yaşındaki kızı Zeynep Ravza’ya polis üniforması ile oyun ve kitap seti hediye etti.

Şehit kızı Zeynep Ravza üniformayı giydi selam durdu

 

Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, şehit polis memuru Tuncay Akyüz'ün 6 yaşındaki kızı Zeynep Ravza'ya polis üniforması ile oyun ve kitap seti hediye etti. Polis üniformasını giyen küçük Zeynep Ravza, Yıldız'a selam durdu

 

Emniyet Müdürü Selami Yıldız, şehit Tuncay Akyüz'ün ölüm yıldönümü öncesi ailesinin evine giderek ziyarette bulundu.

 

Yıldız, vatanı uğruna fedakarca görev yaparken, ülkesini, milletini ve bayrağını korumak için seve seve canını vererek şehitlik mertebesine erişmiş şehitlerin, gazilerin ve görev malullerinin çocuklarının yalnız olmadıklarını görmeleri ve devletin anne babalarına olan minnettarlığını hissettirmek amacıyla bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

 

Şehit polis memuru Tuncay Akyüz için dualar okunduktan sonra Emniyet Müdürü Selami Yıldız, şehidin 6 yaşındaki kızı Zeynep Ravza ile yakından ilgilenerek kendisine polis üniforması, eğitim hayatına katkıda bulunması için kitap seti ile birlikte oyun seti hediye etti.

 

Geçen hafta babasının meslektaşları tarafından polis eskortu eşliğinde okula götürülerek eğitim hayatına başlayan Zeynep Ravza, kendisine hediye edilen polis üniformasını giyerek Selami Yıldız'a selam verip hatıra fotoğrafı çektirdi.


Yorumlar (1)
    Google