• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Şubat 2019
  • 00:16
 
Sarı’dan büyük buluşmaya davet

Sarı’dan büyük buluşmaya davet

Sarı’dan büyük buluşmaya davet 


KENT- Çevre ve Şehircilik eski Bakanı AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet SARI, “Büyük Türkiye” yolunda çok önemli bir seçime sayılı günler kala Adanalı hemşerilerini  dünya lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile 19 Haziran Salı günü istasyon meydanında düzenlenecek büyük buluşmaya davet etti. 
Seçim çalışmaları için sahada bizzat vatandaşlarla bir araya geldiğini kaydeden Sarı, muhalefetin meydanlarda ayakları yere basan vaatlerinin olmadığını belirterek, şunları söyledi: 
“90’lı yılların siyasi anlayışı  ‘kim ne verdiyse ben beş fazlasını veriyorum’ türünden abartılı açıklamalara benzer  söylemler ile milletimizi kandıramayacaklar. Bizim milletimiz bu bol keseden  dağıtılan vaatler konusunda oldukça tecrübeli. Çünkü milletimiz artık sadece Türkiye’yi değil dünyayı izliyor ve takip ediyor. Son 10 yılda dünyanın çehresi fazlasıyla değişti. Bu süreçte dünya büyük bir ekonomik kriz ile karşı karşıya kalırken, Türkiye’de ise atılımlarla dolu, ülkenin kabuğunu kırarak bölgesel güce dönüştüğü bir dönem oldu. Bütün baskı ve engellemelere rağmen Türkiye bunu başardı. 2007-2017 arasında dünyaya baktığımızda farklı ülkelerde hayata geçen 10 dev proje olduğunu görüyoruz. Ne mutlu ki bunlardan altısını tek başına Türkiye hayata geçirdi. Biz yaptıklarımızla milletimizin her zaman yanındayız. Örneğin, sadece geçtiğimiz hafta içerisinde iki büyük projeye imza attık. Biri TANAP diğeri ise OVİT Tüneli. Milletimiz şunu çok iyi biliyor ki ‘yaparsa yine AK Parti yapar.”

24 Haziran tarihinin Türkiye için bir eşik olduğunun altını çizen Sarı, “Milletimiz Türkiye’yi geleceğe Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın taşıyabileceğini farkında. Ülkemizin geleceği için bu çok önemli seçim öncesi Adanalı hemşerilerimiz, 19 Haziran Salı günü saat 17.00’da İstasyon Meydanı’nda Cumhurbaşkanımız ile kucaklaşacak. Büyük Türkiye yolunda durmaksızın devam etmek isteyen tüm Adanalıları dünya lideri Erdoğan’la buluşmak  için mitinge davet ediyorum”dedi.


Yorumlar (1)
    Google