• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Şubat 2019
  • 01:10
 
Samsun'da bir garip olay! Röntgen sonucunu gören imam şok geçirdi! Samsun'un Terme ilçesindeki evinden çıkarken ensesinde ağrıhisseden Hüseyin Kip'e, hastanede çekilen röntgende, ensesine kurşun isabet ettiği ortaya çıktı.

Samsun'da bir garip olay! Röntgen sonucunu gören imam şok geçirdi!

İHA - Kastamonu'nun Hanönü ilçesi Sarıalan köyündeki camide imam olarak  görev yapan Hüseyin Kip, bir hafta kadar önce hasta annesini doktora götürmek  için memleketi Samsun'un Termeilçesinin Çanaklı köyüne gitti.

nnesiyle evden çıkmak üzereyken ensesinde ağrı hisseden Kip'in  hastanedeki muayenesinde, ensesine mermi saplandığı belirlendi.


Hüseyin Kip, yaptığı açıklamada, annesi ile evden  çıkarken çatıdan bir şeyin ensesine düştüğünü hissettiğini söyledi.

Eliyle kontrol ettiğinde ensesinde kan gördüğünü belirten Kip,  "Çatıdan kiremit parçası düştüğünü sandım. Annemi ilçedeki devlet hastanesine  götürdüm. Burada kendim de doktora göründüm. Çekilen röntgeni görünce şoke oldum.  Ensemde bir tabanca mermisi görünüyordu. Doktor ile şaşkınlık içinde kaldık."  dedi.

Merminin biraz daha yana gelmesi halinde şah damarını delebileceğini  anlatan Kip, "Ensemde kalan mermiyi çıkartmak için Kastamonu Devlet Hastanesine  geldim. Doktor ameliyatın çok riskli olduğunu, bir süre bu şekilde kalacağını  söyledi. Mermi, kendiliğinden riskli bölgeden uzaklaştığında ameliyatla  çıkarılacak." diye konuştu.

Kip, rastgele havaya ateş açılmasının çok tehlikeli sonuçlar  doğurduğunu vurgulayarak, "Allah korudu. Nereden geldiği belli olmayan bir mermi  neredeyse hayatıma mal olacaktı." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (1)
    Google