• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mart 2019
  • 06:44
 
Ozan Kaya, Çukurova için ter dökecek

Ozan Kaya, Çukurova için ter dökecek

Ozan Kaya, Çukurova için ter dökecek

KENT – Cumhuriyet Halk Partili gençler yeni dönemde yerel yönetimlerde görev almak için yoğun bir mücadele veriyor. Gençlik kollarında il saymanlığı, Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği, Parti okulu eğitmenliği görevleriyle dikkat çeken CHP Çukurova Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Ozan Kaya da bu gençlerden biri…

Adana’nın her köşesinde yıllardır gece-gündüz, yağmur-çamur, soğuk-sıcak demeden CHP’nin özgürlükçü gençlik örgütleriyle birlikte seçim çalışmalarına katılan Ozan Kaya, Çukurova Meclis Üyeliği’ne aday olduğunu belirterek tüm kesimlerden destek istedi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Mezunu Ozan Kaya, Çağ Üniversitesi İşletme Yönetimi’nde yüksek lisans eğitimine devam ediyor. CHP’nin genelde iktidara gelmesinin yolunun yerelden geçtiğine inanan Ozan Kaya, “Yerelde iktidar olmamızın yolu yerel yönetimlerde aktif, dinamik, üretken olabilecek gençlere ve kadınlara yer verilmesiyle gerçekleşebilir. Bu düşüncelerle 13 Ocak’ta yapılacak olan Belediye Meclis Üyeliği eğilim yoklamasında , partimizi bir adım öne taşımak adına ben de varım. Partililerimizin , emektar gençlerine sahip çıkacağından şüphem yok. Şimdiden destek veren herkese teşekkür eder, diğer aday adaylarına başarılar dilerim” dedi.

Ozan Kaya, 33 aday sıra nosuyla partililerinin huzuruna çıkacak.


Yorumlar (1)
    Google