• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:40
 
Öğrenciler İsrail'e tepki gösterdi KENT- Adana’daki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında kalan öğrenciler, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarını yurt binalarına projektörle Mescid-i Aksa fotoğraflarını yansıtıp "Kudüs Müslümanların İstikbal ve İstiklalidir" yazılı mesaj ve "Kudüs" ışıklı panosu asarak protesto etti.

Öğrenciler İsrail'e tepki gösterdi

Öğrenciler İsrail'e tepki gösterdi

KENT- Adana’daki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında kalan öğrenciler, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarını yurt binalarına projektörle Mescid-i Aksa fotoğraflarını yansıtıp "Kudüs Müslümanların İstikbal ve İstiklalidir" yazılı mesaj ve "Kudüs" ışıklı panosu asarak protesto etti.
Adana'da Kut'ül Amare Öğrenci Yurdu ile Ceyhan Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrenciler, İsrail'in saldırılarına tepki göstermek için yurt binalarının önünde bir araya geldi.
Öğrenciler, binalara projektörle Mescid-i Aksa fotoğrafları ile "Kudüs Müslümanların istikbal ve İstiklalidir" yazısı yansıtarak, İsrail'e tepki gösterdi.
Yüksek öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Adana öğrenci Yurt Müdürlüğünde barınan öğrenciler ile Yurt personeli “KUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR” 
Köşesi ile “15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ KÖŞESİ” nin Açılışını yaparak Büyük Elçiliğini “KUDÜS” e Taşıyan ABD yi Müslüman Katili İsrail’i şiddetle lanetliyor öğrenciler ile yurt çalışanları olarak farkındalık oluşturmak Millet olarak basiret sahibi olup, bu oyunlara gelmeyelim diyerek "Hiçbir zaman Ne 15 TEMMUZ'U ne de İsrail ve Amerika’nın Zulmünü unutmayacağız Unutturmayacağız" diyerek tepkilerin dile getirdiler.  


Yorumlar (1)
    Google