• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 12 Aralık 2018
  • 20:05
 
MHP ADANA'YI BIRAKMAYACAK 27.Dönem MHP Milletvekili adayı Arzu Tatlı Büyüknacar’dan MHP İl Başkanlığına anlamlı ziyaret

​ADANA MHP İLE DAHA GÜÇLÜ YARINLARA YOL ALACAK

 

Haziran 2018 Genel seçimlerinde MHP Milletvekili adayı Arzu Tatlı Büyüknacar, Adana MHP il teşkilatını ziyaret ederek destek istişarelerinde bulundu. Ziyarette MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı ve Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı ile görüşmeler yapan Arzu Tatlı Büyüknacar “Ülkemizin içinde bulunduğu şartlar fevkalade önemli bir süreçtir. Bu anlamda gün beraberlik ve birlik içinde hareket ederek şer güçlerine karşı koymayı gerektiriyor. Herkesin gayretle elini değil başını taşın altına sokma zamanıdır. Genel Başkanımız Bilge liderimiz Devlet Bahçeli’nin önderliğinde Ülkücüler olarak yerli ve yabancı iş birlikçilerin emperyalizmin tetik çeken eli olmayacaklarına çoktan hazır olduklarını” vurguladı.

 

MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı ve 27. Dönem MHP Milletvekili Adayı Arzu Tatlı Büyüknacar açıklamalarında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli nin gündem vurgusuna dikkat çekerek;

"Bir yanda cumhurun huzur ve güvenliği için kurulmuş bir ittifak duruyorken, diğer yanda cumhurun kaos ve kargaşaya düşmesi için el ovuşturan ihanet ve ihtilaf oluşumu pusudadır. Zafer cumhurun olmaz ise zillet altın vuruşunu yapacak, öldürücü darbeyi indirecektir. CHP-HDP-İP aynı çizgidedir. 24 Haziran'da sonuç alamayan bu güruh, 31 Mart'a umut bağlamıştır. Ancak hevesleri Allah'ın izniyle kursaklarında kalacak, Türkiye'nin doğruluşuna, yeni hükümet sisteminin doğasına zarar veremeyeceklerdir. Sadece dileyerek, sadece bekleyerek, sadece ümit ederek amacımıza ulaşamayız, tehlikeleri bertaraf edemeyiz. Önce tedbir almalıyız, sonra tevekkül etmeliyiz. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerini bir sistem oylamasına, bir hükümet tartışmasına, bir rejim krizine dönüştürmek isteyenlerin senaryolarını başlarına geçirmek, alayıyla mücadele etmek boynumuzun borcudur, milletimizin bize yüklediği tarihi bir vazifedir. Vazife kutsaldır, vazife kutludur, ihmali veya inkarı acıklı sonuçlara sebebiyet verecektir." Açıklamasında bulundular.


Yorumlar (1)
    Google