• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:44
 
Metin Uca Özlenen yarışması “Passaparola” ile Adana’da Metin Uca, Adana’ya geliyor! Uca, 1 Haziran Cuma günü Çukurova Üniversitesi’nde düzenlenen 14. Geleneksel Fenilketonüri Şenliği’nde, sevilen kelime ve bilgi yarışması “Passaparola”yı, fenilketonüri hastası çocuklarla ve aileleriyle birlikte oynayacak.

Metin Uca Özlenen yarışması “Passaparola” ile Adana’da

Metin Uca, Adana’ya geliyor! Uca, 1 Haziran Cuma günü Çukurova Üniversitesi’nde düzenlenen 14. Geleneksel Fenilketonüri Şenliği’nde, sevilen kelime ve bilgi yarışması “Passaparola”yı, fenilketonüri hastası çocuklarla ve aileleriyle birlikte oynayacak. 

 

Metin Uca, Çukurova Üniversitesi Çocuk ve Beslenme Bilim Dalı’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 1 Haziran’da gerçekleşecek olan Geleneksel Fenilketonüri Şenliği’nin 14’üncüsüne konuk oluyor.

Yoksul ailelerin, fenilketonüri hastası çocuklarına destek olmayı amaçlayan 14. Geleneksel Fenilketonüri Şenliği’nde Metin Uca, hasta çocuklarla birlikte sevilen yarışması “Passaparola”yı oynayacak. Yarışmayla çocukları neşelendiren Uca, yarışmanın kazananlarına, onların diyetlerine uygun yiyeceklerden oluşan paketler hediye edecek. Etkinlik, hasta yakınlarının ve tıp öğrencilerinin katılımıyla 1 Haziran 2018 Cuma günü Adana’da Çukurova Üniversitesi’nde gerçekleşecek

 


Yorumlar (1)
    Google