• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Mayıs 2019
  • 02:42
 
“Meslek Hizmetleri Ödülü” Ural’ın Adana Rotary Kulübü’nün her yıl düzenlediği “Meslek Hizmetleri Ödülü”ne, bu yıl Nalan Gülergin Ural layık görüldü. Aynı ödül Adana Rotary Kulübü’nün 25. yılında da babası Muharrem Gülergin’in olmuştu.

“Meslek Hizmetleri Ödülü” Ural’ın

50. yılını kutlayan Adana Rotary Kulübü tarafından her yıl verilen “Meslek Hizmetleri Ödülü” bu yıl da sahibini buldu. Adana’nın yetiştirdiği ve Adana Demirsporlu efsane spor adamı Muharrem Gülergin’in kızı Nalân Gülergin Ural, aktif voleybolculuk döneminden sonra kulüp menajerliği ile devam eden başarılı kariyerinin ardından, bu ödüle layık görüldü.
 
“Meslek Hizmetleri Ödülü” için Adana Hiltonsa’da düzenlenen törende konuşan Adana Rotary Kulübü Başkanı Lütfi Soyupak, Adana’yı yıllarca başarı ile temsil eden ve her platformda Adana’ya desteklerini sunan NalânGülergin Ural’ın bu ödülü hak ettiğini söyledi. Ayrıca Soyupak, Adana Rotary Kulübü’nün aynı ödülü 25 yıl önce, Nalân Gülergin Ural’ın babası, futbolcu, yüzücü, sutopu oyuncusu, voleybolcu, tenisçi, masa tenisçisi, atlet Muharrem Gülergin’e verdiğini de belirtti.
 
Tören sonrasında Nalân Gülergin Ural, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Adana Rotary Kulübü, bu yıl Meslek Hizmetleri Ödülü’ne beni layık gördü. 25 sene önce aynı ödülü babama da verdikleri için bu ödülün benim için ayrı bir anlamı var” dedi.


Yorumlar (1)
    Google