• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Mayıs 2019
  • 10:06
 
Mehmet Uskaleliler inaçlı Dev maça saylı günler kala Kürkçülerspor Antrenörü Mehmet Uskaleliler ile Pozantıspor Derbisini konuştuk.

Mehmet Uskaleliler inaçlı

Dev maça saylı günler kala Kürkçülerspor Antrenörü Mehmet Uskalıler ile Pozantıspor Derbisini konuştuk. Uskaleliler biz bu ligin çimontosuyuz tercübemiz var kimseden ne korkuyoruz nede çekiniyoruz ligin lideri Pozantıspor'u yenerek yolumuza devam edeceğiz skor maç ne olursa olsun kazanan Adana Amatörü olsun kazanan dostluk olsun dedi. Kürkçülerspor'un satranç ustası Şampiyon Hocası Mehmet Uskalıler Kürkçülerspor'u kimse hafife almasın taktik planlarımız hazır. Adanamıza yakışan bir derbi izleyecek atmosfer çok güzel olacak her iki takıma başarılar diliyorum dedi. 

BİLAL ENDER YAĞ HİÇ KİMSE YENİLMEZ DEGİLDİR 

Kürkçülerspor'un en büyük destekçisi Kürkçülerspor As Başkanı Bilal Ender Yağ futbolcularımızın performasından memnunuz hiç kimse yenilmez armada değildir rakibimiz Pozantıspor'a saygı duyuyoruz kazanan maçı daha isteyen 3 puan alan Kürkçülerspor olacaktır. Destek benden kazanmak sporcularda dedi Kürkçülerspor As Başkanı Bilal Ender Yağ Kürkçülerspor nerde kalmıştık diyecektir asansör takım olmayacaktır. Biz son sözümüzü daha söylemedik herkes çok farklı bir Kürkçülerspor izleyecektir diyerek sözlerine son verdi


Yorumlar (1)
    Google