• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:47
 
MEHMET GAZİOĞLU ATİKOP ESNAFINI GEZDİ KENT - AK Parti Adana’nın en genç milletvekili adayı Mehmet Gazioğlu, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği Mehmet Gazioğlu, ATİKOP esnaflarıyla buluştu

MEHMET GAZİOĞLU ATİKOP ESNAFINI GEZDİ

HERKESİN ELİNİ SIKIYOR OY İSTİYORUM

Adana’da gezdiği her yerde büyük ilgi gören AK Parti Adana Milletvekili Adayı Mehmet Gazioğlu, vatandaşların tek tek elini sıkıp hal hatır sorduktan sonra Cumhur İttifakına oy vermeleri gerektiğini anlatıyor. Mehmet Gazioğlu, ATİKOP Toptancılar sitesi esnaflarını gezdikten sonra “Ülkemizde huzur ve güven ortamının devam etmesi için vatandaşlarımızın desteği ile 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan seçip AK Parti’yi mecliste en iyi şekilde temsil etme başarısı göstereceğiz” dedi.
AK PARTİ VERDİĞİ SÖZÜ YAPAR
AK Parti Adayı Mehmet Gazioğlu, “AK Parti, 16 yıldır olduğu gibi bugün de verdiği her sözün arkasında duran, söylediğini yapan bir partidir. Adana'da gittiğimiz her yerde sadece yapacaklarımızı ve projelerimizi anlatıyoruz; alın terimizle, emeğimizle, bileğimizle, yüreğimizle ne yapabileceksek onu söylüyoruz. Bizlere yakın ilgi gösteren ve AK Partiye inançlarını dile getiren tüm vatandaşlarımıza gönülden şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.
 

 


Yorumlar (1)
    Google