• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Şubat 2019
  • 01:08
 
M1 ADANA ‘DA EV RAHATLIĞINDA SİNEMA KEYFİ! “GOLDCLASS” sinema keyfi M1 Adana AVM Cinemaximum sinemalarında hizmete girdi.

M1 ADANA ‘DA EV RAHATLIĞINDA SİNEMA KEYFİ!

Adana’da 18 yıllık geçmişe sahip en köklü ve en güvenilir Alışveriş Merkezi M1 Adana, bu yıl  büyüyen ve yenilenen yeni yüzü ile birlikte , yenilenen Sinema salonları ile de önümüzdeki günlerde sinema tutkunlarına benzersiz deneyimler yaşatacak. 

 

  Kurulduğu günden bu yana M1 Adana Cinemaximum Sinemaları ; Türkiye’nin en büyük ve modern sinemalarından birine sahip. Bu yıl içerisinde yenilenen M1 AVM’nin yanında yenilenme ve modernleşme çalışmalarına başlayan Cinemaximum mevcut tüm salonlarındaki yeni yüzü ve sinemaseverlere benzersiz bir keyif  daha yaşatacak                     “ GOLDCLASS” Sinema…

 

“ GOLDCLASS” Sinemada neler var!

 

  Cinemaximum Adana sinemaları tamamlanan yenileme çalışmaları projesi kapsamında mevcut 230 koltuk kapasiteli salonlardan birisi 66 koltuk kapasiteye düşürülerek “Goldclass” sinema izleyicilerine  rahat, ferah film izleme olanağı sağlayacak. Ayrıca çok geniş ve yatabilen geniş koltuklar izleyicilere ev konforunu aratmayacak. 

Konfor yanında  sinemaseverlere ücretsiz ikramlıklar (mısır + kola menü)

ve telefon şarj üniteleri de sunuluyor. 

   M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü;  Yalçın Öz, “M1 Merkez Adana AVM’de  18 yıldan bu yana eğitici ve aynı zamanda eğlendirici aktiviteler ile halkımızı buluşturduk. 200’ün üzerinde mağaza karması ile Alışveriş ve eğlencenin Adana’daki adresi olan M1 Adana AVM Cinemaximum Sinemaları ile de Adana’da yıllardan bu yana fark yaratıyor. Sinemamız yenilenen yüzü ve bünyesinde yeni hizmete giren “Goldclass” sinema  konforu ile sinemaseverlere alışılmadık bir keyif sunacak. Tüm Adanalı sinemaseverleri bu deneyimi paylaşmaya  davet ediyoruz.” dedi.

 

 

 

 

M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA : 2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM,, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza , 90.000 m2  kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 17 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, Boyner, YKM, Zara, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark, Kitapsan ve Paşabahçe gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2'lik sinema alanı, 1.600 m2'lik yiyecek - içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor.  Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.

 


Yorumlar (1)
    Google