• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Mayıs 2019
  • 17:59
 
M1 Adana Alışveriş Merkezi European Property Awards 2018-2019 Prestij ve mükemmelliğin simgesi Avrupa Gayrimenkul Ödülleri, sahiplerini buldu.

M1 Adana Alışveriş Merkezi European Property Awards 2018-2019

KENT - Ödül gayrimenkul sektöründe dünya çapında yüksek standartlar ve mükemmeliyeti sağlamış projeler hakkında farkındalık yaratmak amacı ile verilmekte.

Ödül Töreni, 25 Ekim 2018 tarihinde Londra,  The Royal Lancaster Hotel’de gerçekleşecek.

 

M1 Adana AVM hakkında,

2000 yılındaki açılışından bu yana Adana'nın en iyi alışveriş merkezi olma özelliğini koruyan M1 Adana AVM, 2009 yılında gerçekleştirdiği ilk büyüme ve sonrasında 2017 yılında gerçekleştirilen renovasyon ve büyüme projesi ile, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduran bir alışveriş merkezi olarak bölgenin çekim merkezi haline geldi.

Adana'nın en iyi alışveriş merkezi olma özelliğini koruyan M1 Adana AVM, 90 bin metrekare kiralanabilir alanda 200 mağaza ile hizmet vermekte.

 

Perakende mağazacılık, sosyal ve kültürel yaşamlarda yaşanan gelişmeler ve değişen tüketici davranışlarına paralel olarak özel bir mimari konsept ile yenilenen M1 Adana AVM, ziyaretçilerinin açık alanda rahat ve keyifli vakit

geçirebilecekleri, su ve çocuk oyun alanları, dış mekan teraslı cafe-restoranlar ve modern alışveriş sokağı ile oluşturulan yeni yapı sayesinde, ziyaretçilerine hem kapalı hem de açık alışveriş merkezi konseptini bir arada sunuyor.

 

 

Yeşilin hakim olduğu, açık alanlarında nefes alınan, kapalı alanlarında ise gün ışığından maksimum ölçüde faydalanılan yeni nesil bir alışveriş merkezi olarak dikkati çeken M1 Adana AVM, modern yaşama uygun

olarak tasarlandı.

 

Alışveriş Merkezleri sektörünün dönüşümünde liderlik yapan ve daha önce pek çok farklı ödüle layık görülen yatırımcılar METRO PROPERTIES ve FİBA Commercial Properties,   tüketiciyi mağaza karması ve mimari bütünlük açısından çağdaş alışveriş merkezleri ile buluşturmayı hedeflemektedirler.

 

Ödül hakkında,

Ödülün amacı, gayrimenkul sektöründe dünya çapında yüksek standartlar ve mükemmeliyeti sağlamış projeler hakkında farkındalık yaratmaktır.

Ödüller, dizayn ve inşaat, gayrimenkulün geliştirilmesi ve sunumu, iç mekan,  mimari tasarım  ve pazarlamada yakalanan yüksek kalite standartları için verilmekte ve bir sponsorun veya jürinin değerlendirmesi ile değil, belirli bir kategori veya disiplinde sağlanmış olan başarının,uzman bir jüri kadrosu ile değerlendirilmesi sonucu projelere takdim edilmektedir.


Yorumlar (1)
    Google